השימוש הרב בטלפונים הסלולריים יצר צורך במוצר הנלווה אוזניות אלחוטיות.

קיימים כמה וכמה דגמים, אך נסקור את הבולטים שבהם שמחירם הוא סביר והם בטיב מעולה ולכן נמכרים בכמויות גדולות באתר האינטרנט.

דגם ה-QS1 של QCY 

אוזניות סטריאו אלחוטיות ללא חוט בעלות סאונד איכותי, שאפשר להשתמש בשתיהן או באחת מהן בלבד. יש בהן טווח שמיעה של כעשרה מטרים, זמן השימוש המקסימלי הוא כארבע שעות, חיבור בלוטוס של 5 ואופציה לעמדת טעינה עם סוללה עוצמתית במיוחד שמעניקה זמן שמע נוסף של כעשרים שעות.

אוזניות אלחוטיות TaoTronics Wireless 5.0

אוזניות איכותיות שמתאימות מאד לשימוש רציף כמו בעבודה, הליכה, ריצה או חדר כושר. מחירן נמוך והן מעניקות תמורה מלאה לעלות הרכישה, כיוון שקל מאד לתפעל אותן לאורכן של תשע שעות ברצף. הן כוללות מיקרופון 6 cvc שיוצר דיבור חד ללא הפרעות של רעשי רקע. 

אפשר לחבר אותו לבלוטוס כדי ליצור גישה למחשב, טלפון נייד או טאבלטים.

i10 TWS

אוזניות אלחוטיות שמותאמות לאנדרואיד, יש בהן מגעי טאצ' בחלק החיצוני, בלוטוס 5 וטעינה תוך שימוש בכבל USB Type C. 

Haylou GT1 TWS 

אוזניות אלחוטיות בעיצוב יפהפה ויוצא דופן (ראו באתר https://getsmartreview.com), בעלות גימיקים מיוחדים כמו שליטה במגעים כדי לבצע פעולות קלילות כמו קבלה של שיחות טלפון, דחייה שלהן, העברת שירים קדימה.

קל מאד לתפעל אותן ביום יום, הן עמידות לזיעה, מסוגלות בטעינה אחת לאפשר ללקוח ליהנות משמיעה באמצעותן לאורך כ – 12 שעות, בעלות בלוטוס 5, טעינה אלחוטית המתבצעת בתוך הקופסה ואפשרות לבצע סינון של רעשי רקע באופן מתוחכם ויעיל.

לאור העובדה שכל האוזניות הן בטיב מעולה, רבים מהלקוחות קונים את המוצרים הללו והם נהנים מאד מהשימוש בהן.