בצפון הלינה הכפרית הרבה יותר משתלמת מאשר הלינה העירונית, מעבר לסכומים שאנחנו יכולים לחסוך – אנחנו מקבלים אווירה יוצאת דופן של המקום, מה שלא נמצא בשום מקום בעיר.

יש בתים, דירות ווילות עם בריכות שחייה ואגמים. יש גם הרבה מתקני תיירות יוקרתיים (למשל מלונות במקומות יפים על חוף הים או כפר נופש גלילי).

קצת על צפון הארץ:

צפון ישראל הוא אזור בצפון הארץ הגובל עם ירדן והגדה המערבית. האזור כונה על ידי הישראלים "האחר" או "הצד השני". הסיבה לכך היא שהיא לא הייתה חלק משאר מדינת ישראל ונחשבה לאזור שאינו יהודי, אלא למקום שהיה מיושב על ידי ערבים ומוסלמים.

כדי להבין את האזור הזה, צריך להבין את ההיסטוריה שלו – לא נכנס לזה עכשיו אבל אין ספק שיש ערך גבוה לידיעת ההיסטוריה של צפון המדינה שלנו.

בחלק הצפוני של המדינה תמצאו אגמים, נהרות ויערות רבים. בחלק מהמקומות יש גם הרים. האקלים מתון עם שלג בחורף ובקיץ. זהו יעד פופולרי לנופשים בכל ימות השנה!

לסיכום:

בצפון הארץ יש יופי טבעי שניתן לחוות בחופשות הקיץ.

הצפון הוא מקום נהדר לבקר בו. בחלק הצפוני של המדינה יש נוף יפהפה, אוויר נקי ואוכל נהדר. יש אנשים שאפילו הולכים לשם כדי להימנע מחום הקיץ בדרום.

ובכל אופן, להתארח במקומות כפריים בצפון יעזור לך להבין טוב יותר מה הופך את החיים בצפון לכל כך נהדרים ומה אתה יכול לצפות במהלך החופשות שלך בכל פעם שתבוא לבקר.

יש אנשים שמעדיפים לבלות את חופשתם בצפון. למה לא? אם אתה אחד מהם, אז אתה יכול לנצל את החופשה הזו במסגרת אירוח כפרי בצפון שאתה ומשפחתך לא תשכחו לעולם, רק אל תשכחו לקחת מקום כפרי וכיפי על מנת למקסם את החוויה!