חתונות בעידן הקורונה הן לא כמו החתונות שהכרנו עד לפני חצי שנה.. זה נראה כי חלפו יובלות ושנים רבות מאז השתתפנו בחתונות הומי אדם ומוזמנים ללא חשבון. החתונות של היום הם מצומצמים מאוד מבחינת המוזמנים אותם אנחנו יכולים להזמין והן מבחינת השטח אשר בו אפשר לקיים את החתונות.

ברור כי ההיערכות לחתונה בעידן הקורונה היא היערכות שונה לחלוטין מההיערכות של חתונה רגילה, בה העיקר זה בחירת שירי חתונה מעולים. אז נכון שאולי ההיערכות היא יותר קלה וגם יותר קצרה היות ודובר בחתונה הרבה יותר קטנה. אך מנגד מדובר בהיערכות כל כך שונה והיא בהחלט דורשת שימת לב מיוחדת.

דיג'יי לחתונת קורונה

בחתונות קורונה תהיה הבחירה במוסיקה או התזמורת רצויה הרבה יותר קשה ומורכבת. כי התנאים שיש בשטחים פתוחים הם תנאים הרבה יותר קשים ביחס לתנאים הקבועים והידועים מראש שיש באולם האירועים המסודר.

על מנת שהמוסיקה שישמיע דיג'יי לחתונה תשמע היטב, חשוב מאוד לוודא כי חברת ההפקה אכן מכירה את התנאים באותו שטח בו עומדים לערוך את האירוע והיא מסוגלת להפיק אירוע מושלם גם ולמרות הבעייתיות שיש בשטח הפתוח.

כאשר מבררים את הנושא הזה היטב אפשר כמובן להיות הרבה יותר רגועים כי אכן החונה תהיה שמחה באמת ממש כמו באולם.

בואו והתרשמו

מעבר לברורים הנרחבים, חשוב ולגמרי לא מומלץ לוותר על ביקור באירוע אשר בו מופיעה הלהקה או מופיע בו התקליטן אותו אנחנו רוצים לאירוע שלנו.

כך אפשר להתרשם באופן בלתי אמצעי מהסגנון ומהמוסיקה אשר ממנה אפשר יהיה ליהנות באירוע.

ההתרשמות בהחלט תעניק את האפשרות להגיע להחלטה נבונה ומושכלת מתוך ידיעה מה באמת צפוי אירוע ומה הולך להיות בו.

אין ספק כי כך גם לא תהיינה הפתעות לא צפויות והאירוע יהיה מושלם.