בניגוד למרבית הנשים (ויש לא מעט כאלו) שבוחרות להגיע לערב המיוחד שלהן לבושות מבחר של שמלות בעלות גב חשוף, מחשוף עמוק שלא משאיר הרבה מקום לדמיון ואפילו בשמלות כלה קצרות שנותנות חופש והמון המון אוויר לאזור הרגליים, ישנן עדיין לא מעט נשים שבוחרות ללבוש ביום חתונתן שמלת כלה צנועה יותר, שמלת כלה שלא חושפת הרבה עור.

לרוב את שמלות הכלה הצנועות יותר תוכלו למצוא בקרב כלות מעוניינות ליצור רושם עדין באופן מיוחד, וגם בקרב כלות שרוצות ליהנות ממראה לבוש עם דגש על שמלות כלה צנועות ויפות בסגנון וינטג’י, גם לכלות שבאות מהמגזר הדתי, לכלות בהריון וגם בקרב כלות שפשוט מעדיפות את המראה הצנוע.

לצערנו הרב המבחר של שמלות צנועות לכלה הוא לא כזה נרחב וחלק לא מבוטל מהכלות מתייאשות מהחיפוש ובוחרות להתפשר בשמלות עם מראה מיושן שלרוב לא כל כך מתאים לסגנון האישי שלהן.

כאן חשוב לנו לעשות עצירה ולהסביר בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים שאסור בתכלית להתפשר על שמלת הכלה שלך ואם אמונה ונחישות אפשר למצוא שמלות כלה צנועות שיתאימו לסגנון האישי שלך.

איך לבחור שמלות כלה צנועות, יפות ומחמיאות?

אם את לא מוצאת את שמלת הכלה שמתאימה לך פשוט מאוד, תזכרי שאת יכולה ליצור אותה. אנחנו לא מצפים שתהפכי למעצבת שמלות כלה מקצועית אבל ללא ספק את יכולה לפנות למעצבת שמלות כלה צנועות מקצועית (ובעלת ניסיון בעיצוב שמלות כלה צנועות בעבר) שתוכל לסייע לך בעיצוב וייצור שמלת הכלה הצנועה והאלגנטית מהחלומות.

חשוב מאוד לפנות רק אל מעצבת שמלות כלה צנועות שקבלת עליה המלצות (בין אם ברשת או בעל פה). אבל המלצות הם לא הפתרון היחידי וחשוב מאוד לעיין בתיק העבודות שלה כדי להתרשם משלל השמלות שיצרה. 

לקטלוג שמלות כלה צנועות 2022, הקליקי על הלינק!