לא מעט זוגות עורכים, במסגרת אירוע החתונה שלהם, עוד שורה ארוכה של אירועים נלווים, לפני ואחרי האירוע עצמו. בעדות מסוימות עושים חינות, ישנם זוגות שעושים מסיבות רווקים ומסיבות רווקות, וכן ישנם זוגות שנוהגים לערוך אירוע שבת חתן, בין אם זה לפני האירוע ובין אם זה אחרי. 

שבת חתן זה אירוע עם משמעות דתית, להבדיל מהאירועים האחרים שציינו, שהם יותר אירועים מסורתיים, המבוססים על מסורת של העדה, מסורת של המקום, או אירועים מודרניים, כמו למשל מסיבות שנעשות לפני ואחרי החתונה. 

שבת חתן הוא כאמור אירוע דתי, הנערך בדרך כלל בבית ההורים של אחד מבני הזוג או בבית הזוג עצמו. ישנם מקרים בהם בני הזוג בוחרים לעשות את זה במקום חיצוני, בית מלון, בית הארחה ומקום אחר. במקרה כזה, צריך למצוא מקום מתאים שיכול לארח את כמות האורחים הרלוונטית המוזמנים לאירוע, וכן את כל שאר הדברים הרלוונטיים לצורך האירוע, בין אם זה שירותי קייטרינג, בית כנסת ובין אם זה דברים אחרים. 

איך בוחרים מקום בצורה נכונה

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לערוך אירועי שבת חתן, בין אם זה בבית מלון אשר יכול לארח כמות גדולה של אורחים, ובין אם מדובר בבית הארחה או במקום אחר, קבלו רעיונות באתר אורון תיירות. צריך לבחון האם המקום מתאים לאירוח אנשים לצורך אירוע שכזה. 

צריך לזכור, האירוע נערך בסופשבוע, כאשר בשבת עולה החתן לתורה, בין אם זה בבית כנסת במקום עצמו ובין אם זה ליד. המקום צריך להיות מוכן ומתאים לארח כמות גדולה של אורחים, מבחינת שירות קייטרינג או כל דבר אחר שהוא רלוונטי לצורך אירוע מסוג זה באופן איכותי.