ישנם כמה שיטות להשחרת חלונות הרכב אך זו בלייזר היא החדשה והמבריקה ביותר. היא מחזיקה שנים רבות על חלון הרכב ומסוגלת להתמודד על קרני שמש חזקים במיוחד. האם זו באמת השיטה המוצלחת יותר? בואו נבדוק.

השחרת חלונות בלייזר, האם זו השיטה המומלצת? |

דרך כלל, חלונות מכוניות כהים חוסמים את קרני אור השמש האולטרה-סגולות העלולות לפגוע בעורכם. הם מציעים גם פרטיות מאנשים שמסתכלים אל תוך המכונית שלכם. בעוד שההשחרה היא תהליך ארוך, רוב האנשים יכולים לגוון את החלונות שלהם רק עם כמה כלים בסיסיים בעצמם.

השחרה של חלונות הרכב בלייזר היא כבר סיפור אחר לגמרי. ברוב המקרים, השחרה כזו שנעשית בלייזר היא עמידה יותר ונשארת לתווך ארוך דווקא בגלל אופן ההדבקה שלה.

איך להשחיר חלון רכב לבד? |

גרמו לחלל עבודה נקי ויבש באזור העבודה. אתם זקוקים לסביבה נקייה כדי למנוע התערבות בין אבק ולכלוך עם הגוון שלכם. לעשות את ההשחרה בתוך הבית זה לא רעיון רע, אבל אם אתם רוצים לעבוד בחוץ, עליכם לבחור במקום נקי ויבש.

הסירו מדבקות או דבקים מהחלונות. הסירו את כל המדבקות שנמצאות בתוך מסך המכונית ונקו את כל הדבקים או כל הדברים הדביקים שעלולים ליצור בעיות בהדבקת הסרט על החלונות.

להכין סביבת עבודה לפני השחרת החלון |

נקו את החלונות בעזרת מי סבון וסכין גילוח בגודל רצוי. הורידו מעט את החלון כך שתוכלו להשיג את החלק העליון.

ערבבו כמה טיפות סבון כלים עם מים חמים, ריססו או נגבו אותו על החלון, ואז השתמשו בלהב כדי לגרד את כל הלכלוך והזוהמה. וודאו שאתם מנקים היטב את שני צידי החלון ומסירים את הכול.

נכתב בשיתוף אתר https://www.bcw.co.il/