אולי לא רבים יודעים אבל לימודי משחק לבני נוער ולילדים, יכולים להגביר אצלם את המוטיבציה ללימודים, להתקדמות בתחומם ולהבנה מעמיקה יותר במה שהם עושים ולומדים. ישנן יתרונות רבים ללימודי משחק שתוכלו להקנות לילדים שלכם בקורס קיץ לנוער.

קורס קיץ נוער 

כולנו רוצים ילדים אמיצים ומוכשרים יותר, וכן ילדים שאוהבים לעשות את מה שהם עושים על הצד הטוב ביותר. אז איך עושים את זה? ובכן, קורס קיץ נוער יכול להשיג לילדים שלכם בדיוק את הדברים הללו.

לאומנויות הבמה והמשחק יש ערך מהותי עבור היופי וההגשמה שהן מביאות, אבל חוקרים הבחינו שגם הכשרה וחינוך לתיאטרון הם בעלי ערך לא קטן. להלן, כמה יתרונות מעניינים לילדים המשתתפים באומנויות התיאטרון.

אמפתיה 

כאשר ילדים מגלמים דמויות על הבמה, הם מתרגלים לשים את עצמם בנעליים של דמויות אחרות. ילדים שלומדים תיאטרון ומשחק, נוטים להפגין רמות גבוהות יותר של אמפתיה בשלב מאוחר יותר בחייהם. 

במחקר שנמשך 12 שנים, פרופ' ג'יימס קטרל מאוניברסיטת קליפורניה עקב אחר תלמידי תיכון שהשתתפו בקורס אומנויות הבמה (כפי שמציע סטודיו למשחק לילדים בית הנוער) אל חייהם הבוגרים כדי להשוות אותם לתלמידים שלא השתתפו. 

בין היתר, הוא ציין שהכשרה לאומנויות הבמה, עשתה הבדל חיובי ביכולתם של התלמידים להבין את רגשותיהם של אחרים.

ביצועים אקדמיים 

השתתפות בדרמה, מגבירה את תחושת השייכות של הילדים ומשמרת להם את המוטיבציה בבית הספר. זה גם מחזק את יכולתם לקרוא ולהבין טקסטים מורכבים. 

בניית גשרים חברתיים ובין אישיים 

היתרונות של חינוך לדרמה על ידי לקיחת קורס קיץ נוער רבות וחשובות מאוד. תלמידים עם לקויות למידה, נוטים יותר לשמור או לשפר את כישורי הקריאה שלהם כאשר הם משתתפים בתיאטרון ולימודי משחק.