חולמים שגם לילדים שלכם תהיה ההזדמנות לחוות את הילדות בפשטות כמו שאתם חוויתם? להפעיל את הדמיון והיצירתיות כמה שיותר ולהצליח להנות ממשחקים פשוטים העשויים מחומרי גלם טבעיים? היום ללא ספק ילדים גדלים אחרת, אך עדיין קיימת לנו, ההורים, האפשרות להעשיר אותם במשחקים המזכירים מאוד את המשחקים הישנים עם נגיעות חדשניות מרעננות.
קבלו 5 המלצות למשחקים שהם השילוב המושלם בין כל העולמות.

5 משחקים לתינוקות אשר יעלו גם לכם חיוך

זו משימה לא פשוטה, להמליץ על משחקים , הרי כל ילד נמשך לנושא אחר. לכל משפחה יש את הגוון הייחודי לה ואת ההיבטים השונים המאפיינים רק אותה. אבל בכל זאת ננסה, קבלו חמישה משחקים לתינוקות לא פחות ממהממים.

  1. קוביות עץ – נוסטלגיה בשיא תפארתה! מאז ומתמיד בכל חלל בו שהו תינוקות וילדים קטנים, ניתן היה לראות ברקע קוביות עץ. הן באות בצורות, צבעים וגישות שונות. תורמות לשיפור יכולות מוטוריות ותמיד מעודדות את הדמיון לעבוד שעות נוספות.
  2. אוהל טיפי – עולם המשחקים הפרטי של הילדים שלכם. כיף וחשוב שלילד שלכם יהיה גם חלל שהוא בגודל שלו ורק בשבילו. האפשרות לשחק לבד לפרקים תהיה מאוד חשובה עבור ילדיכם.
  3. משאית צעצוע עם תיבת צורות להשחלה – לאוהבי הממונעים בינינו. משאית בעיצוב מהמם מעץ, מייצרת עניין רב על ידי נסיעה ממקום למקום ובנוסף עוזרת בפיתוח יכולות מוטוריות, הבחנה והתאמה בין הצורות השונות.
  4. ערכת תה \ קפה מעץ – מי לא שיחק בתור ילד את תפקיד 'המבוגר' ויצר סיטואציות דומות למה שרואה בבית? ערכת תה או קפה מעץ ייצרו לילדיכם תפאורה נהדרת לישיבת רכילות איכותית.
  5. קסילופון עץ – למוסיקאים של העתיד, תמיד טוב לאפשר לילדים שלנו להקשיב, להשמיע ולהתנסות בכמה שיותר צלילים, טכניקות הפקת צלילים ואתם בינתיים תעבדו על נשימה עמוקה ושמיעה סלקטיבית.  win win situation

 

כמו אלו עוד הרבה משחקים מעולים מחכים לכם בחנות שלנו באתר https://www.baby-lee.co.il/ . הנאה צרופה מובטחת 🙂