המאמר באדיבות http://hayeruka-meimad.org.il

לאחרונה התחלתם להבין שמעבודה קשה לא באמת תתעשרו? אתם שוקלים להתחיל להשקיע בשוק ההון? אפשר להבין ללבכם. סביר להניח שגם לכם, כמו להרבה אנשים אחרים, יש מכרים וחברים שמשקיעים בבורסה. עם זאת, מה באמת קרה בשוק ההון מאז שהקורונה כאן ואיזה צעדים יהיו נכונים גם לכם? על כך במאמר שלפניכם. 

 

בהלת הקורונה

בתחילת המגפה, לפני שנתיים, לא מעט אנשים פשוט משכו בבת אחת את כל הכספים שלהם מהשקעות שוקות בשוק ההון. מצד שני, היו גם מי שהחליטו לנצל כמובן את רגעי המשבר להשקעות חדשות בתנאים טובים יותר. לכן, בסיכומו של דבר, לא באמת ראינו התמוטטות כלכלית גדולה כפי שחלק מהמומחים סברו. 

ראו כאן מידע על מאגר תמונות

השפעת הקורונה כיום 

הזמן חלף והקורונה עדיין כאן, מה שאומר שגם שוק ההון, ממש כמותנו, הסתגל אליה. היום ניתן לראות שההשפעה של הקורונה על שוק ההון יותר מתונה. משמעות הדברים היא שהיום המשקיעים מבצעים הרבה פחות צעדים דרסטיים בגלל מצב הקורונה בעולם. מצד שני, בהחלט ניתן לראות שלא מעט אנשים שכן חשבו להשקיע בשוק ההון וויתרו על כך, או דחו את העניין, עד שהמצב יתייצב. 

 

האם מבחינתכם עכשיו זה הזמן להשקיע? 

האמת היא, שאין על כך תשובה אחת נכונה וכל מקרה צריך להיבדק לגופו. למשל, מה באמת המצב הכלכלי שלכם כיום? והאם יש לכם סכומי כסף שונים "בצד" שתוכלו לנצל לטובת השקעות שונות? חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים האלה, כולל את העובדה שהיום, כתוצאה מהקורונה, גם הקצב השתנה. אפילו השקעות שנראו בעבר בטוחות ויציבות יכולות בבת אחת לשנות את פניהן כך שיש לקחת הכול בחשבון. רק כך תוכלו להיות בטוחים שתצליחו לשרוד את קצב השינויים בשוק ההון ואולי אפילו להרוויח. 

מחפשים תמונות להורדה ממאגרי תמונות מומלצים? לחצו כאן!