אשת ההייטק רבקה סגל מגדל העמק שירתה ביחידת 8200 במהלך שירותה הצבאית, כאשר היא פיקדה על יחידה שהייתה אמונה על מבצעים סודיים. לאורך השנים ולאחר התקופה שלה בצבא, כישורי הניהול שלה הביאו אותו לשורה של תפקידי ניהול בחברות הייטק, כאשר את חלקן היא אף הביאה להנפקה בבורסה.

הניסיון העשיר והידע המקצועי של רבקה סגל מגדל העמק הפכו אותה במרוצת השנים לאישה שהיוותה השראה לנשים רבות בכל רחבי ישראל, כאלה אשר רוצות להגשים את החלומות שלהן ולא לתת לדבר לעצור בעדן, וזאת על אף הקשיים שהן יכולות להיתקן בהן לאורך הדרך.

כל אחת יכולה להגשים את עצמה

כפי שרבקה סגל מוכיחה, כל אישה יכולה להגיע לאן שהיא רק שואפת, ועם מספיק נחישות והתמדה, נשים יכולות להצליח בכל תחום שרק יבחרו ללכת בו. כיום רבקה סגל מגדל העמק עורכת הרצאות בכל רחבי הארץ, במהלך היא מספרת על הניסיון שצברה לאורך השנים בכל התפקידים שהיו לה.

אם אתם רוצים לשמוע ישירות מרבקה על הידע והניסיון האדיר שהיא צברה וללמוד ממנה איך להגשים כל חלום שיש לכם או לעמוד במטרות שאתם מגדירים לעצמכם, אתם מוזמנים לקחת חלק בהרצאה שלכם. לא תתאכזבו ואנו בטוחים שתיהנו מכל רגע שלכם במהלך ההרצאה.

אישה מעוררת השראה ששום דבר לא עוצר בעדה

רבקה סגל מגדל העמק מוכיחה בכל פעם מחדש שאם יש לה מטרה לנגד העיניים, היא עומדת בה ולא נותנת לשום דבר לעצור אותה. זה משהו שגם אתם יכולים לעשות בעצמכם, והרי שכל אחד שרוצה לראות את עצמו מתקדם עם הקריירה או בכל תחום אחר בחיים, רק צריך להיות מכוון מטרה.