מיתרים לגיטרה – האם אתם יודעים איך לבחור אותם?

מיתרים לגיטרה

גיטרה היא אהבה, אין אדם שאינו מתחבר לצליל שהיא מפיקה ולאנרגיות שהיא מביאה עימה ולכן אנשים רבים בוחרים ללמוד לנגן דווקא בכלי זה תחילה. כל נגן מתחיל יודע שהחלק העיקרי בגיטרה הינו המיתרים ובלעדיהם לא ניתן להפיק צלילים. לגיטרה ישנם שישה מיתרים ובמידה ואפילו אחד מהם נקרע נפגעת היכולת לנגן כראוי. היתרון המשמעותי בכלי זה הוא שגם במידה ונקרע מיתר קיימת היכולת להחליף אותו לאופן עצמאי לגמרי ואין צורך באיש מקצוע שיפתור עבורכם את הבעיה. כמו כן, מדובר בתהליך פשוט מאוד שנעשה תוך מספר שניות.

בחירת מיתרים לגיטרה

אמנם מדובר בתהליך פשוט וקל אך על מנת שהגיטרה שלכם תחזור להפיק את הצלילים היפים והנעימים שהיא הפיקה קודם חשוב מאוד לקנות מיתר טוב ואיכותי אשר יתאים לה. ישנם מספר רב של סוגי מיתרים אשר מתאימים לטכניקות נגינה שונות ועונים על צרכים שונים. קודם שאתם רוכשים שימו לב למספר דברים:

  • מתח- קיימים שני סוגי מיתרים לגיטרה, מיתרים בעלי מתח גבוה אשר הצליל שהם מפיקים הינו חזק יותר ועמוק אך הם גם קשים לשימוש ולכן פחות נעימים. לעומת זאת קיימים מיתרים בעלי מתח גבוה שאמנם הצליל שלהם הינו בעל עוצמה מעט נמוכה יותר אך הם רכים, קלים ונוחים לשימוש ולכן מתאימים מאוד לנגנים מתחילים.
  • עובי המיתר- במידה ויש לכם גיטרה אקוסטית או חשמלית חשוב שתדעו שישנם מיתרים לגיטרה חשמלית בעובי שונה. ככל שעובי המיתר יהיה דק יותר הנגינה תהיה פשוטה ונעימה יותר וככל שהמיתר ילך ויהיה עבה יותר הנגינה אמנם תהיה מעט חזקה יותר אך גם הצליל שיופק יהיה עמוק יותר. גם כאן מיתר דק יותר יתאים בעיקר לנגנים מתחילים.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד נושאים באותו תחום

ציוד להשכרה לאירועים

ציוד להשכרה לאירועים

הפקת אירועים ועוד במקומות פתוחים, מצריכים לוגיסטיקה לא קטנה. יכולה זו להיות חתונה, או בת מצווה, יום הולדת ועוד. אז החלטתם לחגוג על חוף הים,

קרא עוד »