עורך דין נהיגה תחת השפעת סמים – למה אתם חייבים כזה?

עורך דין נהיגה תחת השפעת סמים

השלכות הנהיגה תחת השפעת סמים עלולות לפגוע בצורה קשה מאוד בנהג אשר נתפס. החוק מאוד נוקשה בכל הנוגע לכביש. עם זאת, נתפסת נוהג תחת השפעת סם? יש למי לפנות ומה לעשות.
על מנת לצאת בזול או לפחות לא ביוקר, הדבר הראשון שרצוי לעשות לאחר שנתפסים בנהיגה תחת השפעת סמים – יהיה לדבר עם עורך דין המתמחה בתחום זה. הפעולות הראשונות שתעשו ישפיעו על ההמשך.

דגשים שאולי לא ידעתם

כמה כללי יסוד שעליכם לדעת לפני שנתקלתם בסיטואציה:

  • שוטר החושד בנהג הנוהג תחת השפעת סמים – צריך להוכיח זאת קודם.

  • על מנת לערוך חיפוש ברכב או בדיקה של הנהג, חייב השוטר שיהיה חשד סביר ורק אז יוכל להפנות לבדיקה. במידה ואין, הפניה לבדיקה תיחשב פסולה ולא חוקית.

  • במידה ולשוטר יש חשד סביר, לכם יהיה אסור לסרב. במידה והנהג שנעצר סירב, יוגש נגדו כתב אישום רק מעצם הסירוב.

כמו אלה, ישנם עוד דגשים חשובים ולכן אם נתקלתם בסיטואציה כזו עם שוטר, כדאי לפעול במהירות המרבית על מנת לקבל את ההגנה הטובה ביותר על ידי עורך דין. 

עורך דין נהיגה תחת השפעת סמים – מה תפקידו?


אם נתפסתם נוהגים תחת השפעת סמים, דעו שלכל מהלך שתעשו כבר בהתחלה, תהיה השפעה רבת עוצמה לאחר מכן. ככל שתקדימו ותמצאו עורך דין שמתמחה בנהיגה תחת השפעת סמים ובעל ניסיון בתחום, כך ההשלכות שלאחר מכן יהיו קלות יותר.
עורך דין מקצועי, יידע לתת לכם את כל המידע ההכרחי, למצוא את כל הפרצות ולעשות הכל בעצם בכדי שאתם תוכלו לצאת במינימום נזקים.
ישנם מצבים בחיים, שכאשר עושים את הדבר הנכון – סוף הסיפור עשוי להשתנות.

 

ראו גם: נהיגה בשכרות לנהג צעיר

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד נושאים באותו תחום

אוהלים למכירה

אוהלים למכירה

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של אוהלים למכירה, אשר יכולים להגיע במגוון עצום של צורות, צבעים, גדלים וסגנונות עיצוב שונים. כל אחד

קרא עוד »
רצועות שעון מעור

יתרונות ברצועות שעון מעור

לשעונים מעור יש יתרונות גדולים כפי שתראו בהמשך המאמר, אולם חשוב להדגיש משהו לפני זה. אם אתם רוצים לקנות למישהו שעון במתנה, לא כל כך

קרא עוד »