עיצוב הבית נוגע למראה של החללים הפנימיים בבית, אם מדובר על המטבח, חדר האורחים, פינת האוכל וכן חדרי השינה הנמצאים בבית. לרוב נהוג לייחס את תהליכי התכנון ועיצוב הפנים לחללים מרכזיים אלו, אך ישנו חלל נוסף אותו כדאי לקחת בחשבון בתהליכי העיצוב – שהוא כמובן חדר הרחצה בבית בו כל בני המשפחה מבקרים בכל יום, ונהנים מהתארגנות מהירה בבוקר או רחצה מרגיעה לקראת הערב.

כדי שתוכלו לייחד גם את החלל הזה ולהקנות לו מראה ייחודי ויוקרתי שיתכתב עם החללים האחרים בבית, כדאי להוסיף יופי ואסתטיות לחדר הרחצה עם התקנה של מקלחון זהב . למרות השם היוקרתי שלו, לא מדובר על מקלחון שמיועד רק לאלפיון העליון כך שגם אתם תוכלו ליהנות ממראה מעוצב ויוקרתי במחירים נוחים לכל כיס.

מהו מקלחון זהב?

על אף השם המפוצץ, מקלחון זהב איננו מרמז על מקלחון העשוי כולו זהב טהור כמו מקלחונים השייכים לעשירי העולם – אלא מדובר על מקלחון סטנדרטי המיושמים בו אלמנטים עשויים ממתכות איכותיות בגווני זהב, דבר המאפשר להשיג בקלות מראה נקי ויוקרתי יותר לכל חלל חדר הרחצה. במקלחון כזה הידיות צירי הדלתות יהיו עשויות מזהב, ובשילוב של זכוכיות המקלחון הנקיות המראה שיתקבל יהיה מרשים וייחודי.

מה היתרונות של מקלחוני זהב?

נוסף לנראות המיוחדת והיוקרתית, מקלחון זהב יכול להשתלב בקלות בכל סגנון עיצוב שבוחרים ליישם בחדר הרחצה. כך ניתן להתאים את המקלחון לאריחים בגוונים כהים ודרמטיים או אריחים בהירים ונקיים, וכן לשלב כלים סניטריים מעוצבים אחרים שיתאימו לגווני הזהב השולטים בחלל חדר הרחצה.

כיצד לעצב את חדר הרחצה בצורה יוקרתית ואסתטית?

על מנת שמראה החלל יראה יוקרתי ומרשים יחד עם מקלחון הזהב, כדאי לעצב את חדר הרחצה עם כלים סניטריים באתר באטליין המתאימים כמו אסלה מרחפת, מיכל הדחה סמוי, מחמם מגבות מעוצב ועוד.