אתם חייבים להתחיל את היום עם שירים שמנגנים ברקע? מרגישים כי מוזיקה זורמת לכם בעורקים? מחפשים תחביב אמנותי ומיוחד שלא רק יעביר לכם את הזמן גם תפיקו ממנו הנאה גדולה?  הגיע הזמן שתגלו את קסם המוזיקה בעזרת הבית המוסיקלי במודיעין.

הבית המוזיקלי מיועד לכל האנשים שאוהבים מוזיקה, ושואפים להתפתח ולהצליח בתחום אם מבחינה מקצועית ואם מבחינה אישית. זהו המקום בו נמצאים כמה מורים מקצועיים ומנוסים כל אחד בתחומו, ויחד הם מחדירים את יסודות המוזיקה בצורה פרטנית ובהתאמה אישית לכל תלמיד ותלמיד.

שיעורי גיטרה מקצועיים

גיטרה היא אחת מכלי הנגינה האהובים והמוכרים ביותר. בוודאי גם אתם נכחתם לפחות במפגש חברתי אחד במהלכו אחד מהמשתתפים הוציא גיטרה, והחל לנגן בהנאה כשהוא סוחף את כל הנוכחים לשירה בציבור נעימה ומרגשת. אם גם אתם רוצים לדעת כיצד לנגן כמו מקצועיים, בבית המוסיקלי במודיעין תוכלו לרכוש את הכלים המתאימים לכך באמצעות שיעורי נגינה ממורה מנוסה.

שיעורי הנגינה מתאימים גם לילדים שאינם יכולים לאחוז גיטרה בגלל גודלה, כיוון שהחלופה המוצעת עבורם תהיה שיעורי נגינה על יוקללה – כלי מיתר קומפקטי ונוח לאחיזה, המפיק מנעד צלילים זהה לגיטרה.

שיעורי נגינה על חלילית

החלילית היא כלי נשיפה וותיק המפיק צלילים גבוהים ונעימים. ישנם סוגים שונים של חליליות, כאשר כל אחת מהן שונה מבחינת גודל ולכן מנעד הצלילים נשמע אחרת. החלילית מעניקה מנעד ייחודי לכל קונצרט ומופע מוזיקלי, ולכן מבוגרים וצעירים מעוניינים ללמוד כיצד לנגן עליה בצורה נכונה ומקצועית. הבית המוזיקלי הוא המקום בו ניתן לרכש ידע מקצועי בתחום.

שיעורי נגינה על סקסופון

כלי נגינה נוסף מכלי הנשיפה עליו ניתן ללמוד לנגן בבית המוסיקלי הוא הסקסופון. כלי נגינה זה מזוהה לרוב במוזיקת ג'אז קצבית, ולכן הוא מומלץ במיוחד עבור אנשים המעוניינים להביא לידי ביטוי יצירתיות ואלתור מוזיקלי.