כשמדברים על הפרווה של החתול, מדברים על התפארה הדבר המושלם שמייפה את החתול אבל גם שומר על חום גופו ומאפשר לו תקינות וחיים ברמה הגבוהה ביותר. אז איך אתם שומרים על הפרווה של החתול שלכם וזו המבדילה בינו לבין כל חיה או כלב אחר שנמצאים מחוץ לבית?

בדיוק כאן, רצינו לדבר אתכם על כל הדרכים הטובות ביותר לשמר ולשמור על הפרווה של החתול, הפעם במינימום מאמץ ומקסימום של תוצאה.

כלל מס'1 אל תוותרו על מים 

אחד מהמרכיבים החשובים ביותר הן בגוף האדם והן בקרב בעלי חיים ובפרט החתול זה המים, כמו עור הפנים כך גם הפרווה ולכן חשוב מאוד לשתות כך שהפרווה תיראה מדהים ותישאר זוהרת לאורך זמן. 

החתול שלכם לא שותה מספיק? אולי זאת הסיבה לכך שהפרווה לא נראתה זוהרת ויפה כמו שהיה ניתן להשיג ממנה לו היה ניתן לאלץ אותו לשתות יותר.

כמו כן, גם התזונה הינה מקור קריטי לנראות הפרווה ולכן, במעמד הזה ההמלצה היא לא לפסוח על החלבונים שהם למעשה שישים אחוז מהשיער של החתול שלכם ושל כלל בעלי החיים האחרים.

כלל מס' 2 גם המזון משפיע על הנראות של הפרווה 

דבר נוסף כאמור הוא עניין התזונה ולכן, חשוב מאוד לספק  לחתול את כל המרכיבים המבוקשים לרבות שומן שיישמר את העור ויעניק את הברק המדהים לפרווה עצמה. מכאן, גם אם החתול מסרב לאכול את כמות השומן, חשוב שלא תפסחו על כך. 

כמו כן חשוב לדבר על עניין הוויטמינים, מינרלים, ברזל וכל מה שאחראי לא פחות ולא יותר על נראות הפרווה ובריאות החתול. לכן חשוב לבחור במזון לחתולים  שמכיל את כל זה.

בסיכום דבר, זה שתייה מרובה, אכילת שומן מספקת, כל אבות המזון וכל מה שביניהם ויכול להפוך את זה למושלם ביותר. 

למידע נוסף בנושא, אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות המחסן של חיים – חנות אוכל לחיות בראשון לציון