עוגות מספרים מככבות היום בעולם. הרבה אנשים מזמינים דווקא את העוגות הללו לאירועים או למסיבות שלהם. למה דווקא עוגות מספרים? ניסינו לבדוק מה גורם לטרנד הזה לכבוש יותר ויותר קהלים בארץ ובעולם.

עוגת מספרים ליום הולדת

ברור שלרגל חגיגת יום הולדת, הכי מתאים כעוגה המכילה את המספר שמציין את הגיל של חתן יום ההולדת. זוהי למעשה מהותה של המסיבה. אז אם אפשר לציין בצרוה כל כך בוררה וקלה את המספר ואת הסיבה למסיבה, למה לא לעשות את זה?

עוגת מספרים ליום נישואין

ממש כמו במסיבת יום הולדת, גם חגיגה שנועדה לציין את יום הנישואין היא חגיגה שיש בה מספר. המספר שבני הזוג מציינים. העוגה הזו תוסיף הרבה יופי ועניין לחגיגה וגם הטעמים המיוחדים של עוגה כזו יהיו בלתי נשכחים.

עוגת מספרים מרשימה וקלה להכנה

כדאי לדעת כי אם רוצים להכין עוגה לאירוע, הרי שעוגת המספרים עשויה להיות אופציה נוחה וקלה מאוד לביצוע. עוגת המספרים היא עוגה שממש קל להכין אותה וממש קשה לא להצליח להכין אותה. אם פועלים לפי ההוראות, הרי שהעוגה אמורה להצליח ולהיראות ממש כמו בתמונות. 

איך מכינים עוגת מספרים?

דבר ראשון צריך להכין את השבלונה של המספר. אפשר כמובן להיעזר בפונט מהמחשב אותו מדפיסים על דף. יש להניח אותו מתחת לנייר אפייה ועליו לזלף את הבצק בהתאם לצורת המספר. תוכלו ללמוד זאת במסגרת סדנאות אפייה במרכז.

מתכון לבצק קל מאוד למצוא ברשת תחת חיפוש של בצק לעוגת מספרים.

בין שכבות הבצק יש לזלף קרם הכי רגיל שכל אחד יודע להכין כאשר על גבי השכבה העליונה מקשטים בכל מה שרק מתחשק. סוכריות ג'לי, חמצוצים, שוקולדים שונים ועוד כיד הדמיון הטובה.