היום אין שום סיבה להתפשר על פחות מאשר קולנוע ביתי בבית. כולנו אוהבים סרטים, סדרות, בינג'ים. בעולם כל כך רב ערוצי, כולנו מצפים לאיכות צפייה חסרת פשרות והיא בהחלט בהישג יד. אבל הפעם אנו רוצים לדבר לא רק על הצד הוויזואלי החשוב כשלעצמו אלא על הקשר אודיו וקולנוע ביתי. 

איך יוצרים אודיו מעולה לקולנוע ביתי 

איכות צפיה זה לא משהו שמסובך להשיג. טלוויזיה משובחת, רזולוציה מעולה, איכות K4, אם התחלתם לעשות "שיעורי בית" בנושא, אתם מבינים על מה אנו מדברים. אבל את הדובדבן שמעל הקצפת ואת האיכות הגבוהה באמת משיגים כאשר משדגים את הצפייה עם סאונד חסר פשרות. אודיו וקולנוע ביתי הולכים ביחד, מפני שהסאונד והצלילים הם אלה שמכניסים אתכם, הצופים, ממש לתוך העלילה. 

כאשר אתם שומעים את הצלילים בצורה הכי חיה, בכמה ערוצים והשמע עוטף אתכם מסביב, אתם צוללים פנימה. העיניים רואות והאוזניים שומעות, בחוויה אותנטית, שלימה ומרגשת ומותחת. וכדי ליצור את האודיו באופן אופטימלי צריכים להשתמש לא רק ברסיבר אלא גם במספר רמקולים, ובתצורה שמאורגנת נכון בחלל. 

תצורה של אודיו וקולנוע ביתי מיוצגת במספרים. אם 2.1 לדוגמא מציין שמע ברמת סטריאו, הרי שקולנוע ביתי זקוק לסידור של 5.1 מינימום. ניתן לבחור גם מעבר לזה, 7.1 למשל ויש גם סידורי רמקולים מורכבים יותר. ערוצי השמע וסידורם סביב החדר, לפנים, בצדדים ומאחורי הצופים, מעניקים את האודיו הנקי והמציאותי והקולנועי כל כך. 

קבלו יעוץ והתקנה, בהתאמה לבית שלכם 

שילוב אודיו וקולנוע ביתי מאפשר להגיע למספר עצום של אפשרויות, גם ברמת האיכות וגם ברמת המחיר. על מנת שתוכלו ליהנות באמת מהחוויה הקולנועית וסאונד היקפי שמתאים לכם, קבלו מ-Custom-Pro מתקין מערכות שמע וקולנוע ביתי את הייעוץ הנכון, באופן שמתאים לכם ומתאים למבנה חדר הצפייה בבית שלכם.