עריכות סאונד ודיבוב – בועז דקל

בועז דקל

אנו מתארים עריכת סאונד כאומנות להפקת צלילים באיכות מעולה למיקס, הטמעה ועיבוד. במילים פשוטות יותר, עריכת סאונד היא משימה מפרכת שנועדה כדי לגרום להקלטות רועשות להישמע טוב. זהו אחד התהליכים שהופכים את הפרויקט לשלם.

עריכות סאונד ודיבוב אצל בועז דקל 

דמיינו שאתם כותבים ספר ואתם מתכננים את הפסקאות שלכם. אתם רושמים אותם ואתם עובדים על הניסוח והמשפטים הבודדים בו. רק אז אתם מכניסים אותו למוצר הסופי ומתכוננים להוציאו לאור. 

זו אולי לא הדוגמה המושלמת, אך חשיבה על עריכה כחלק מהתהליך, תקל על ההבנה מדוע כדאי לשים לב אליה יותר. עריכת סאונד אינה רק ניקוי הקלטות גרועות. ישנם כמה תהליכים יצירתיים קלים לביצוע עם הכלים של בועז דקל במהלך העריכה לפני שהאודיו עובר לשלב הבא.

כלים לעריכת סאונד ודיבוב אצל בועז דקל 

כשמדובר בבחירת כלים נכונים, זה תלוי בבחירת התוכנה הנכונה. כיום אנו עושים את רוב העבודה במחשב. חשוב לבחור את התוכנה הנכונה, אך בהתאם לפרויקט, הבחירה יכולה להיות מוגבלת למדי. 

עבודה על ייצור תקציבי גדול אולי לא תהיה אפשרות בכלל כיוון שאתם גם כך עובדים עם מה שקיבלתם. עבודה כפרילנסר נותנת לכם אפשרויות רבות יותר אך שוב, הרבה יותר קל לעבוד באותה תוכנית כמו שהלקוח רוצה.

יציבות, מהירות ושליטה 

אם אתם רוצים לעבודות שלכם את השירות המקצועי ביותר שמשלב גם יציבות, גם מהירות וכמובן שליטה מלאה על העבודות שלכם, אנחנו ממליצים לכם בחום לשכור את שירותיו של בועז דקל לעריכת ווידאו ושירותי סאונד.

מעבר לשירות הטוב עליו מעידים אלפי לקוחותיו של בועז דקל, תוכלו בנוסף להנות ממחירים טובים וממבצעים שווים שבוודאי יקלו עליכם בתקופת זו, בעיקר בגלל הקורונה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד נושאים באותו תחום

טופס ויזה לאירופה

טיפים למילוי טופס ETIAS

טופס ETIAS הוא טופס לצורכי פיקוח על אזרחים זרים שנוסעים לאירופה. זהו אישור שמנפיקים בצורה דיגיטלית על מנת לענות על צורכי הביטחון של מדינות אירופה.

קרא עוד »