חולדות עלולות להופיע לפתע בבית שלכם או בחצר ולסכן את הדיירים וגם את חיות המחמד. נשיכת חולדה כואבת ועלולה גם להעביר מחלות ולכן כדאי להיערך לסכנה זו ולהכיר לוכד חולדות מוסמך, שיידע לפתור את הבעיה אם זו תתעורר. החולדות מהירות ופוגעות גם ברכוש שלכם ורצוי להיפטר מהן מהר ככל האפשר אך לא לנסות לעשות זאת בכוחות עצמכם, מאחר שניסיון ללכוד אותן עלול להיגמר רע, לכן מומלץ להזמין לוכד חולדות מוסמך שיעשה עבודה יעילה וישחרר אותן לאחר הלכידה. הוא אינו משתמש בעבודתו בחומרים רעילים או הורג אותן. החולדה תשוחרר בטבע ולא תטריד אתכם יותר. 

סימנים המצביעים על נוכחות חולדה

החולדות קטנות ורצות מהר ולכן כדאי להכיר סימנים מקדימים לנוחותן ולשים לב לקולות בלתי מוכרים, שאולי נוצרו כתוצאה ממפגש בין ציפורניהם ומשטחים בבית שלכם. סימן אחר הוא גללי צואה בלתי מוכרים שיופיעו על המשטחים והסימן השלישי העיקרי הוא סימני כרסום של אריזות ורהיטים. בני הבית וחיות המחמד אינם נוטים לכרסם אריזות והרהיטים ולכן כנראה שמדובר בחולדות. אם החשד נראה לכם מבוסס על ממצאים עובדיים, מהרו לפנות ללוכד חולדות מוסמך ולתאם איתו ביקור מהר ככל האפשר. באותו ביקור הוא ילכוד את החולדות וגם ידריך אתכם כיצד למנוע את חזרתה. חשוב למצוא לוכד קרוב לביתכם, אשר עובד 24/7, מאחר שהחולדה יכולה לצוץ בכל רגע.

פנייה ללוכד אמין

הלוכד שתזמינו יצטרך לפתור את הבעיה בזמן קצר ככל האפשר ולהימנע מגרימת נזקים לרכוש שלכם. לכן כדאי להכיר לוכד אמין עם ניסיון והמלצות, שיהיה זמין וגם לא יקר מדי עבורכם. המלצות מחברים ומכרים ופנייה מוקדמת אליו יסייעו לכם לקבל החלטה נכונה.  

למידע נוסף על לוכד חולדות מוסמך, היכנסו לאתר https://snaker.co.il/