אחת השאלות החשובות ביותר כשרוכשים נעליים, ובפרט כשאישה רוכשת נעלי כלה לחתונה היא, האם הנעליים נוחות או לא. נכון שיש חשיבות לעיצוב וליופי של הנעל, לעמידות ולאמינות שלה, עד כמה נוח לנעול אותה ולהשתמש בה במשך שעות ארוכות, אך אם רוצים ליהנות ממנה באמת ולאורך זמן, הרי חייבים שהנעל תהיה נוחה. 

החשיבות של נעלי כלה נוחות היא מאוד משמעותית, הרי הכלה אמורה לנעול את הנעליים במשך שעות ארוכות, למשל זה מתחיל עוד הרבה לפני האירוע עצמו, שכן בבוקר האירוע עליה ללכת למאפרת, למעצבת השיער, למלבישה, לאחר מכן עליה להצטלם לקראת האירוע, ואז להגיע אליו. לכן אפשר להניח שהיא תצטרך לנעול את הנעליים במשך שעות ארוכות. מכאן החשיבות הגדולות ברכישה של נעלי כלה נוחות. 

אפשר למצוא דגמים נוחים של נעליים, השאלה היא כמובן מה נחשב נוח בעיניי הכלה עצמה. בעיניי כל האישה, מותר להניח, הנוחות תבוא לידי ביטוי בצורה שונה, בדיוק כמו במקרה של עיצוב ויופי הנעל. 

איך מחליטים האם הנעל נוחה או לא?

בעיקרון השיטה להחליט האם הנעל נוחה או לא, היא מאוד פשוטה. אפשר לעשות זאת על ידי שימוש בנעל ולו לזמן קצר, למדוד אותה ואז לראות איך היא מתלבשת על הרגל והאם היא באמת נוחה או לא. 

לשוב להדגיש, גם אם מחליטים לקנות נעל דרך האינטרנט באתר נעלי ארו עדיין אפשר לבדוק עד כמה היא נוחה. שכן, אפשר למדוד אותה במקומות שונים ואז להחליט וכן אפשר לבחון נעל דומה ואז לראות האם היא מתאימה או לא. אופציה נוספת היא פשוט להזמין מספיק זמן מראש, למדוד ואז להחזיר אם הנעל איננה נוחה.