זמנו בדיוק לשם כך. לסייע לאותם בני נוער. הוא הקים חווה בשם חוות שדה בר ובמקום יכולים ללון בני נוער ולמצוא אוזן קשבת בכל אשר יצטרכו. כך הוא מספק להם תמיכה מלאה ותחושת משפחתיות וכתוצאה מכך אותם בני נוער משנים כיוון ומסלול והחיים שלהם הופכים הרבה יותר חיוביים.

חוות שדה בר – תחושת משפחתיות מושלמת

דבר עיקרי שמאפיין את חוות שדה בר של יוסי שדה זה עצם היותה מקום אשר מספק לכל הנמצאים בו תחושת משפחתיות שאין דומה לה. הודות לכך כל אחד מבני הנוער שנמצא בחווה מרגיש תמיכה מסביב לשעון והוא מסוגל להגיע להישגים טובים יותר בלימודים ובשלב מאוחר יותר הם גם מתגייסים ליחידות מובחרות בצבא.

הטמעה של ערכים ואהבת הארץ

בחוות שדה בר נחשפים בני הנוער לעקרונות חינוכיים חשובים וזאת לצד לימוד ידיעת הארץ ואהבתה. כך מסוגלים אותם בני נוער להיות במצב הרבה יותר טוב בחיים האישיים שלכם ולהיות מסוגלים להגשים כל מה שהם רוצים. בין אם מדובר על רצון לתרום לחברה ובין אם להשתלב בצורה טובה יותר בחברה הישראלית.

מענה אמתי לצרכים של בני הנוער

כאשר מדובר על בני הנוער שנמצאים בחוות שדה בר ניתן לראות כי יוסי שדה מסוגל לספק לכל אחד מהם בדיוק את שהוא צריך וזאת כדי שיוכל להרגיש הכי בנוח שאפשר. כך מסוגלים בני הנוער ליהנות מרוגע ושלווה פנימית בחייהם, דבר שמסייע להם להגיע להישגים משמעותיים ולהחזיר את החיים שלכם למסלול תקין לחלוטין. דבר שמועיל להם ובצורה יוצאת דופן. כך חייהם משתנים