הקלפים הם דרך פשוטה עבורך לבטא את עצמך. אתה יכול לכתוב על כל מה שאתה רוצה, והקלפים יגידו לך מה לומר.

חפיסת הטארוט נוצרה בשנת 1910 על ידי ארתור אדוארד ווייט והלנה בלוואצקי, ששניהם היו אוקולטיסטים. הטארוט הוא כלי ניחוש שניתן להשתמש בו כדי לקבל תובנה לגבי היבטים רבים של החיים. הוא משמש להתפתחות אישית וגם ככלי לניבוי אירועים בזמן או במרחב. קלפי טארוט שימשו ככלי לניבוי אירועים עתידיים, כמו מותו של אדם אהוב או החלטה עסקית חשובה.

טארוט הוא כלי ניחוש פופולרי שקיים כבר מאות שנים. מאמינים שזהו כלי של חיזוי עתידות. הוא משמש גם באהבה, נישואים, קריירה ומערכות יחסים אחרות. הטארוט הם קלפים פופולריים. זוהי חפיסת קלפים עתיקה שתמונותיה מבוססות על הסימנים האסטרולוגיים.

ניתן להשתמש בטארוט למטרות רבות. זה יכול לשמש ככלי לעזור לאנשים להבין את העתיד, להעריך את בריאותם ודברים אחרים כאלה. טארוט הוא משחק קלפים שניתן לקרוא במגוון דרכים. החפיסה מורכבת מעשרים ואחד קלפים ולכל קלף משמעות שונה. הטארוט ידוע גם בשם "חפיסת החוכמה".

טארוט היא טכניקה פופולרית של פתיחה בקלפים

זוהי שיטת ניחוש עתיקת יומין שהייתה בשימוש במשך אלפי שנים בן היתר עבור פתירת חלומות. קלפי טארוט הפכו לאחת מצורות הניחוש הפופולריות ביותר בעולם המודרני. טארוט היא חפיסת קלפים פופולרית ששימשה ככלי מגדת עתידות מאז ימי קדם. האמינו שיש לו הרבה כוחות ניבוי והפופולריות שלו התחילה במאה ה-19.

לסיכומו של דבר,

טארוט היא חפיסת קלפים המשמשת בתורת הנסתר והקסם. מאמינים שהטארוט הוא שפה אוניברסלית ויכול לתת תובנה לגבי העתיד.

אם עדיין לא התנסתם בזה – הגיע הזמן לקנות חפיסה וללמוד מה הקלפים מספרים לנו על עתידנו.