אחת הרשתות הגדולות והחשובות בישראל, היא רשת אייבורי. הרשת אשר במקור עסקה במכירת מחשבים ניידים ונייחים, משווקת היום מגוון רחב של מוצרי אלקטרוניקה, כולל שעוני ספורט, פלאפונים, טאבלטים, מוצרים למחשב ועוד. 

הרבה מאוד ישראלים בוחרים לרכוש דרך הרשת מוצרים לבית, לעסק, לרכב וכמובן גם לכל שימוש אחר. מאחר והחברה מציעה מוצרים ברמות שונות ובמחירים שונים, רצוי מאוד לבדוק, האם ניתן למצוא קופונים והטבות, אשר יכולים להביא להוזלה משמעותית בעלויות. 

ישנם אתרי קופונים שעובדים עם רשת אייבורי ומציעים אפשרות לרכוש קופון הנחה, וכך ליהנות מהטבות משמעותיות במחיר. למשל, במקום לשלם על מחשב מחיר מלא, אפשר באמצעות קופון לקבל הנחה מסוימת. זה נכון גם לגבי פלאפונים או מכשירים אחרים. קיימת גם אופציה, לרכוש קופון ולקבל בזמן הרכישה מוצר נוסף במחיר חלקי או אפילו בחינם. זה תלוי כמובן בסוג ההטבה שניתנת באותו זמן. חשוב לזכור, הקופונים שמישים למשך תקופת זמן מוגבלת. 

כיצד בוחרים הטבות וקופונים לרשת אייבורי

לפני שאנחנו ממהרים להיכנס לאחד מסניפי הרשת ולקנות מוצר כזה או אחר, חשוב להיכנס תחילה לאתר אינטרנט שמוכר קופונים ועובד עם רשת אייבורי, ולבדוק מה בדיוק האתר מציע, אילו קופונים לאייבורי, אילו הטבות ועד כמה באמת זה משתלם. 

חשוב לקרוא את כל האותיות הקטנות, על מנת שנוכל לבצע עסקה משתלמת עבורנו, בין אם זה מבחינת עלויות ובין אם זה מבחינת משך תקופת השימוש בקופון. יש לבדוק גם, האם ניתן להשתמש בקופון דרך אתר האינטרנט של הרשת והאם זה כולל משלוחים וכדומה. 

לפני סיום נציין, מאחר ומדובר ברשת גדולה, אמינה ואיכותית, מומלץ מאוד לרכוש קופונים באתר ICoupons, לא רק לצורך שימוש עצמי, אבל להשתמש בהם גם לצורך מתנה.