חוזים הם חלק מהחיים שלנו. הם מלווים אותנו בתחומים רבים; עבודה, מגורים, עסקאות וכדומה. חוזה נועד ליצור מצב של ביטחון בין צדדים שונים שחפצים לתת אמון זה בזה. המטרה הינה – להוביל מהלך בו הצדדים כולם מסכימים לדברים מסוימים ועומדים לנהל את התהליך המשותף בהתאם לרשום בחוזה. הכול טוב ויפה, הכול רשום ויש גם חתימות. אך לא פעם קורה מצב בו אחד מהצדדים הפר את החוזה. מה עושים הלאה?

האם אכן הופר החוזה?

במידה והתרחש מצב בו חוזה הופר צריך לפני הכול לזהות כי מה שקרה זה אכן הפרת חוזה. רק אחרי שברור שאחד הצדדים הפר חוזה ניתן להמשיך הלאה. באותה מידה אם אתם עומדים בנקודה בה אתם נאלצים להפר חוזה חשוב לדעת מה עושים וכיצד מתנהלים כדי למנוע מצבים של נזקים ותביעות. בכל סיטואציה כזו אתם צריכים עורך דין מקצועי שמתמחה בתחום של הפרת חוזה. עורך דין זה יכול לדייק אתכם את המשתמע מהרשום בחוזה, להגדיר האם הצעד המסוים שנעשה נחשב כהפרת חוזה, ובהתאם לכך להחליט מהם הצעדים הבאים שניתן לעשות.

הזכויות שלכם והחוזה שהופר

עורך דין מקצועי יודע להוביל אתכם בדרך נכונה ויעילה אשר נועדה למנוע מצב בו אתם ניזוקים כתוצאה מהפרת חוזה. בעזרת עורך הדין תדעו מהם הצעדים הבאים שלכם לנוכח הפרת החוזה, וכיצד אתם צריכים לפעול כדי לשמור על הזכויות שלכם. גם לגבי מצב בו אם נמצאים בצד המפר, אתם צריכים אתכם עורך דין שילווה אתכם ויעזור לכם להחליט איך יוצאים לדרך ומה עושים. המטרה –  להפחית ככל האפשר את הנזקים ולשמור על שמכם הטוב גם לנוכח הסיטואציה הבעייתית מולה אתם ניצבים.

מחשפים עורך דין ממולץ להפרות חוזה? פנו לעו"ד שלומי וינברג עוד היום!