מדפסות בראדר הן המדפסות הפופולאריות ביותר הנמצאות בשימוש ביתי. יש במדפסות הללו כמה וכמה יתרונות אשר אלו הובילו לכך כי ישנו ביקוש גבוה לסוג הזה של המדפסות.

מדפסת לא יקרה – מדפסת בראדר היא לא מדפסת יקרה. יחסית למדפסות אחרות מדובר באחת האופציות הזולות יחסית. בשל כך רבים הזקוקים למדפסת ולאו דווקא לצורך שימוש תכוף יומיומי, בוחרים דווקא באופציה הזו של מדפסת בראדר. 

מדפסת שלא חייבת דיו מקורי -יתרון מהותי שיש במדפסת בראדר זה שהיא לא חייבת דווקא דיו או טונר מקורי על מנת לפעול היטב. מדובר ביתרון מהותי עבור רבים שלא רוצים לשלם הרבה על הדיו המקורי. חשוב לציין כי התוצאות של הדיו התואם בהדפסה היא ממש כמו עם הדיו המקורי. כך שאין עם זה כל בעיה.

מדפסת עם תוצאות איכותיות – מדפסת בראדר מדפיסה בצורה מאוד איכותית והדפים יוצאים מושלמים ממש. המדפסת היא ממש כמו מדפסת מקצועית ובמחיר הזול שלה היא פשוט מתאימה לכולם ולמעשה היא מעניקה סטנדרטים חדשים ומקצועיים לכל אחד הרוכש את המדפסת הזו.

מדפסת קטנה וקומפקטית – ביחס לאפשרויות הקיימות, מדפסת בראדר היא מדפסת די קטנה. היא לא תופסת הרבה מקום והיא לא מסורבלת וכבדה.

מדפסת משולבת – מדפסת בראדר היא מדפסת משולבת שיש בה הרבה יותר מסתם את האופציה של הדפסה. מדפסות בראדר ברובן מציעות עוד אופציות. כמו סריקה, מלוח פקס וגם צילום מסמכים.

אך חשוב לזכור כי המדפסת הזו זקוקה מידי פעם לדיו חדש. בלי דיו למדפסות Brother הא לא ממש מסוגלת לתפקד. בחלק מהדגמים לא יפעלו הפונקציות האחרות שלא דורשות דיו במקרה והדיו אזל. על כן, אם רכשתם מדפסת כזו, אתם צריכים להכיר את הדיו שיתאים לכם וזה שייתן לכם את המענה המושלם.