נשים רבות מטפחות את עצמן על בסיס קבוע, הולכות לספר אחת לחודש, לקוסמטיקאית לטיפול פנים אחת לתקופה, עושות פדיקור ומניקור פעם בחודש, עושות ספורט קבוע ושומרות על הנראות החיצונית שחשובה להן. כאשר פונים לשירות מניקור בציפורניים ברחובות לצורך טיפול בציפורניים חשוב למצוא אשת מקצוע בעלת ידע, ניסיון, מקצועית, אדיבה ונעימה שכיף להגיע אליה ואפשר לסמוך עליה ועל העבודה שלה.

מה זה טיפול מניקור ומה הוא כולל?

מניקוריסטית ברחובות Betterlook מציעה טיפול מניקור שזהו טיפול אשר למעשה מטפל ומטפח את כף היד והציפורניים, זהו טיפול בו אשת המקצוע באמצעות כלים וחומרים מיוחדים מטפלת בציפורניים, מנקה עור יבש ופגוע סביב הציפורן, מטפלת בציפורן ומחזקת אותה ונותנת לה מראה יפה, בריא ומרשים, הכל במטרה למרוח בסופו של התהליך לק אשר נשאר על הציפורן ונותן לה מראה יפה, מטופח ונעים לעין. יש מניקוריסטית מקצועית ואדיבה אשר תשלב בתהליך הסברים, תדאג גם לעיסוי כפות הידיים והזרמת הדם וכמובן תיתן לבחור את גוון הלק המועדף למריחה.

איזה סוגי מניקור קיימים?

מניקוריסטית מקצועית ואדיבה מציעה לרוב מספר אופציות של מניקור למשל מניקור קלאסי אשר מטפל באופן יסודי גם בציפורן וגם בעור שמסביב לה וגם בכף היד על ידי מריחה של קרם ועיסוי, אך יש גם מניקור שנקרא מניקור יבש שזהו טיפול אשר מיועד להסרת לק ישן, שיוף הציפורן ועיצובה כהכנה למריחה של לק חדש, זהו טיפול אשר מתאים כטיפול תחזוקה משום שהוא אינו מתייחס לעור שמסביב לציפורן או לכף היד. ויש גם את הלק ג'ל שזהו תהליך הכולל מעבר למניקור הבסיסי גם תהליך של מריחת לק בשכבות ושלבים כך שהוא הופך לעמיד יותר ומחזיק כ- 3 עד 4 שבועות מיום המריחה בדיוק כפי שהוא נראה באותו יום בו הוא נמרח.