כל כך הרבה מיתוסים נקשרו בשמו של התה שחלקם חצי אמת ולחלקם אין שום קשר לצמח הזה ולסגולותיו. תה ירוק, תה שחור, תה צמחים, חליטות, תמצית – כל-כך הרבה סוגים, צבעים וטעמים וכבר ממש לא רק קופסת שקיקים בודדת ומשעממת על המדף בסופר. אחד השדרוגים המבוקשים שעבר השקיק המשעמם הוא מארזי תה כמתנה מומלצת וחמימה לעונת החורף הגשומה. 

מדורת השבט

כבר דובר רבות על סגולותיו של התה והשפעתו על בריאותנו החל מהפחתת הסיכון במחלות לב וכלי דם, מסייע בשמירה על בריאות השיניים ובירידה במשקל. אך מעל כל אלה, זוהי ההרגשה הטובה שהוא משרה. בין אם בהיותו נפוץ בארצות המזרח מהן מגיעות מרבית תפיסות העולם הרוחניות ובין אם בהיותו מחמם כל לב, כך או כך, הוא משרה בנו רוגע, הוא טעים, הוא מדורת השבט המשפחתית ביום גשום. 

מתנה ייחודית

לא פעם אנו מתארחים אצל חברים או משפחה והרצון להיות יצירתיים ולהתחדש כל הזמן הביא לנו הרבה מתנות מיוחדות ומקוריות, מגשי פירות, חבילות שי ייחודיות ועוד. לפנטאון החדשנות הזה נכנסה מתנה נוספת, ייחודית, שימושית ויפה, שנראית יוקרתית ואף טעימה, מארזי תה איכותיים. 

מקופסת עץ מרשימה המחולקת לתאים ובהם שקיקים ארוזים בטעמים שונים ועד ערכת פח מעוצבת עם תוספת של פרודוקטים כמו דבש וקינמון לצד מיתוג שעושה רושם מעולה. מסקירה קצרה מצאנו שעלויות מארזי תה נעות בין עשרות שקלים בודדים ועד כ-200 ₪, מחירים שווים בהחלט לכל נפש.

לסיכום

מארזי תה איכותיים נחשבים היום לאחת המתנות המבוקשות גם בקרב מעסיקים וגם בקרב אנשים פרטיים והנראות שלהם מרמזת לא מעט על החוויה שצפויה למקבל המתנה.