צעצועי מין או אביזרי מין הם חלק לבתי נפרד מחיי המין של רבים. כיום יותר ויותר אנשים שמים את המבוכה בצד ובוחרים אביזרים כאלה – בין אם מחנויות שנמצאות ברחוב, לבין אם באמצעות חנות אביזרי מין באינטרנט כמו בקישור. אם אתם מחפשים צעצועים כאלה, עבורכם ועבור בני או בנות הזוג – כדאי שתדעו כיצד בוחרים את המוצר הנכון: 

התאימו את הקנייה לצרכים שלכם

בזמן שאתם סוקרים את המוצרים, שימו לב לצורך שלכם. לדוגמא: רבים יבחרו ויברטור עבור עינוג נשי עצמאי, ויש את מי שזקוק לוויברטור שיתאים לגם לאישה וגם לגבר. בכול אופן,  צריכה להיות התאמה לצורך שלכם. 

איכות

אל תוותרו על איכות. בחרו צעצועי מין מסיליקון רפואי בלבד. בעיקר כשמדובר במוצרים כמו דילדו, בובות מין, פלאש לייט וכדומה. ישנם מוצרים שיהיו עשויים מפלדה או מכול חומר אחר שנחשב טוב ואיכותי ויש כאלה שעשויים חומרים איכותיים אחרים. בחרו באיכות ובמוצר עם אחריות. 

שימושיות

חשוב כי האביזר יהיה שימושי. לדוגמא: רוקט פוקט https://www.supertoys.co.il/rocket-pocket, אפשר להפעיל בצורה טובה באמצעות שלט/ חשמל או אפליקציה שניתן להפעיל דרך הנייד. שימו לב כי המוצר אפקטיבי ושימושי. 

מחיר

כעת לאחר שבחרתם את הפריט שאתם רוצים – כדאי לשים לב למחיר. חנויות סקס באינטרנט יספקו לכם מחירים ליד כל מוצר. בכך אפשר לבצע השוואת מחירים בצורה מהירה וקלה. שימו לב לסכום שהצטבר בעגלת הקניות שלכם וודאו כי הוא תואם את התקציב שלכם. 

משלוח

לבסוף יש לבחור חנות אביזרי מין שמציעה משלוחים דיסקרטיים לכל מקום. מי שירצה לשמור על הפרטיות שלו: יכול לבצע רכישה און ליין ולבצע משלוח מהיר ודיסקרטי לכול מקום. באמצעות כללים אלה תוכלו לבצע רכישת מוצרי אהבה בקלות!