כשאנחנו מחפשים שעון יד, במקרים רבים החיפוש איננו מתמקד אך ורק בכך שהשעון יהיה איכותי בצד הטכני שלו, אלא הוא צריך גם להיות מרשים, הוא צריך להיות מיוחד מבחינת העיצוב והסגנון שלו. לכן, נחפש שעונים יוקרתיים, כאלה שיכולים להתאים לנו ליום יום, אך גם לאירועי ערב. השעון, ילמד לא מעט על התדמית שלנו, על המעמד שלנו.

דוגמא טובה לשעון כזה, הוא ברייטלינג. מדובר באחד מסוגי השעונים הכי יוקרתיים שיש, הן לגברים והן לנשים. זהו שעון שנמכר בחנויות תכשיטים לצד תכשיטים יוקרתיים של חברות מובילות, כמו כן, הוא נמכר בחנויות שעונים שמציעות קטלוגים עם שעונים רגילים וכן שעוני יוקרה.

שעוני ברייטלינג הם שעונים שוויצרים אשר החלו להימכר כבר בסוף המאה ה-19. עם השנים, הם הפכו להיות שעונים שמזוהים בעיקר עם טייסים ועובדי צוות אוויר, יחד עם זאת, הם גם זכו להצלחה גדולה בקרב אנשי עסקים, פוליטיקאים, ואנשים אחרים במעמדות הגבוהים, אף על פי שביחס לשעונים של חברות אחרות, על פניו, הם נראים יותר סטנדרטיים ופחות יוקרתיים. צריך להדגיש, המסך של השעון מציג את הנתונים בצורה מאוד ברורה, הוא מציג נתונים שונים, ולכן הוא גם נחשב אהוב על ידי בעלי מקצוע כמו טייסים ואנשי צוות אוויר.

היכן ניתן לרכוש שעוני ברייטלינג וכיצד עושים זאת

כאמור, מאחר ומדובר בשעונים יורקתיים, אזי שאפשר לרכוש אותם גם בחנויות שעונים וגם בחנויות תכשיטים שונות. ניתן למצוא בהם קטלוגים נרחבים עם עיצובים מגוונים.

בשביל לרכוש שעון ברייטלינג, אנחנו צריכים לבחון האם העיצוב שלו מתאים למה שאנחנו מחפשים, אנחנו צריכים גם לבחון, האם השעון עונה לצרכים שלנו מבחינה פרקטית.

מעבר לכך יש את העניין של השירות, אחריות. חשוב לבדוק איפה אנחנו יכולים לתקן את השעון במקרה שהוא מתקלקל, היכן נוכל להחליף את הרצועה שלו וכמה זה יכול לעלות לנו. כפי שציינו, ניתן למצוא שעונים שמתאימים גם לגברים וגם לנשים, כמובן שההבדל בא לידי ביטוי מבנה, בעיצוב, ובכובד של השעון עצמו וכן של הרצועה.