את הסחבה הלבנה של פעם כבר לא תמצאו בקלות. ההמצאה הטכנולוגית של המאה קוראים למחליפה שלה, זו שהגיעה לחיינו בקול תרועה – מטלית המיקרופייבר שנחשבה אז וגם היום ללהיט החם של עולם הניקיון ולא רק – תשאלו למה.

 

הכל חוץ מקפה

המיוחד במטלית מיקרופייבר זה שחוץ מלהכין קפה היא יודעת לעשות כמעט הכל.

 

  1. חסכונית – כל מה שאתם עושים עם מגבוני נייר וחומר ניקוי תוכלו לעשות עם מטלית מיקרופייבר ומים. היא פוטרת את הצורך בחומר ניקוי ומסתפקת במים לנקות כל דבר. במטבח תוכלו להשתמש בה לניקוי השיש, הכיריים, המקרר, החרסינה, התנור, הארונות והכיור. היא מנקה כתמי שמן ומחליפה את עבודתם של מסירי השומנים. 
  2. ידידותית לסביבה – מאחר ואינה מתכלה היא טובה לשימוש חוזר פעם אחר פעם ובכך חוסכת בנייר ומצמצמת את השימוש בכימיקלים הקיימים בחומרי הניקוי השונים. 
  3. מבריקה – עיתונים שימשו אותנו בעבר להבריק את החלון או המראה עד שאילולא המסגרת, לא ניתן היה להבחין שקיים החלון. גם פה, מטלית מיקרופייבר מספקת תוצאות ומחליפה את העיתונים ואת החלונית – חומר הניקוי המיתולוגי לשמשות. 
  4. קרדית האבק – היא האויבת המושבעת של קרדית האבק. בזכות הסיבים של מטלית מיקרופייבר היוצרים מטען סטטי היא לוכדת את האבק מבלי להשאיר עקבות וכל זה עם מטלית יבשה. אם תשתמשו במטלית רטובה ישבר המטען הסטטי והאבק לא ייאסף בזכות הסיבים אלא בזכות המים. 
  5. סופגת – יכולת הספיגה של מטלית מיקרופייבר היא פי 6 ממשקלה מה שאומר שהיא סופגת וסופגת וסופגת בלי להתלונן.

 

לסיכום

כמו חברה טובה, היא ידידות, מבריקה, מגוננת, סופגת וחוסכת – אם זה לא הופך את מטלית המיקרופייבר למיוחדת אז מה כן. 

אולי יעניין אותך גם כלים חד פעמיים מתכלים