בכל גן ילדים רואים אותו, וכמעט בכל חדר משחקים של הילדים שגרים להם בבית. מטבח לילדים הוא כזה שיכול להגיע בכל מיני מידות ובכל מיני רמות של הידור, ומאז שהוא יוצר לראשונה ועד לעצם היום הזה הוא אחד מהמשחקים הכי פופולאריים עבור בנים ובנות כאחד. לא רק בתור משחק, אלא בתור כלי עזר לפתח את הילדים עוד שלב קדימה.

משתמשים בדמיון

זה לא שבאמת הילדים נמצאים במטבח צעצוע הזה שמיועד לילדים מכינים אוכל, אלא זה סוג של משחק שבו חייבים להשתמש בדמיון, על מנת לדמיין את כל האוכל הזה שכביכול עובר שלבים של טיגון, אפייה, חיתוך וחימום. אומנם הילדים אכן זזים ומבצעים פעולות, אבל הם בהחלט צריכים להשתמש לא מעט ביכולת שלהם לדמיין, דבר שהם מפתחים עוד יותר עם יצירתיות שרק גוברת לה עם משחקים שכאלה.

עושים משחק תפקידים

זה לא רק לדמיין כי האוכל וכלי המטבח הם אמיתיים, אלא גם לדמיין כי הילד בעצמו יכול להיות שף, מלצר, טבח או ההורה בעצמו שמכין כרגע את הארוחות עבור הילדים, ממש כמו בבית שבו הוא גר. משחקי תפקידים הם דרך נהדרת להכיר את התפקידים של ההורים ולתרגל אותם כבר בגיל קטן, בצורה מהנה.

מתרגלים להיות גדולים

ממש כמו החיות, שאותם רואים מביטים על ההורים שלהם בשעה שהם צדים, אוכלים, מתנהגים בקבוצה ומתנהגים עם הגורים עצמם, כך גם הילדים מתרגלים כיצד להתנהג בתור מבוגרים, עם משחק פשוט במטבח שמלמד על פעולה חשובה מאוד בחייו של כל אדם- הכנה של מזון לעצמו לבני המשפחה. למידה באמצעות משחק מתרחשת גם אצל בעלי החיים, וכן, היא רלבנטית גם עבור התינוקות והילדים של בני האדם.

למגוון נוסף של צעצועים ומשחקים לילדים היכנסו לאתר: http://xigul.co.il/