הספר בעקבות אתהלך נחשב לאחד הספרים המיוחדים והמעניינים ביותר, שיצאו לאור בשנים האחרונות. מדובר על ספר חובה לכל אדם, אשר מעוניין להרחיב את אופקיו וליהנות מספר איכותי, מרתק ומעורר השראה. מדובר למעשה על ספר ההמשך לספר הראשון של הרב אהרן מרגלית, אשר נקרא "אתהלך". לאחר ההצלחה המסחררת של הספר הראשון, החליט הרב לכתוב ספר נוסף, על מנת להעניק לאנושות את המתנה הנפלאה הזאת. הספר מספר את סיפורם של עשרות אנשים, אשר נאלצו להתמודד עם סיטואציות לא פשוטות, אך הם הצליחו לצאת מהן מחוזקים מתמיד. הספר מספר את סיפורם של גיבורים ואנשי חיל, אנשים מנוסים אשר נאלצו לעמוד במבחנים לא פשוטים ובהתמודדויות קשות במיוחד. 

הספר בעקבות אתהלך – כל הסיבות לקרוא אותו

כאמור, מדובר על ספר חובה עבור כל אדם שמעוניין לקבל השראה וליהנות מספר המספר את סיפורם של אנשים שונים. למעשה, הספר מאגד בתוכו 14 סיפורים מלאי עוצמה והשראה, אשר עוקבים אחר גיבורים שנאלצו להתמודד עם מצבים לא פשוטים. כל סיפור מציג התמודדות שונה, אשר מתרחשת בזירה שונה, ולכן כל סיפור מעורר לא מעט רגשות ומחשבות אצל הקוראים. כל מי שיקרא את הספר יגלה כי הוא מזדהה עם הדמויות, עובר יחד איתן תהליך לא פשוט של השלמה וקבלה וכמובן שואב מהן את הכוחות, על מנת להתמודד עם מצבים לא פשוטים, שכולנו נאלצים להתמודד איתם בחיי היום יום שלנו. חשוב להבין כי מדובר על ספר אופטימי, שיכול להחזיר לכל אדם את שמחת החיים שלו ואת היכולת לאהוב, להתמודד ולקבל את המצב כפי שהוא.

לסיכום, הספר בעקבות אתהלך הינו ספר חובה עבור כל אדם שמעוניין לקבל השראה וללמוד כיצד להתמודד עם הקשיים השונים שעלולים להופיע בחיים שלנו.