בשנים האחרונות היחס אל הקנאביס הולך ומתרכך. מה שבעבר היה טאבו של ממש הופך להיות מקובל ביותר ויותר מדינות. אמנם המצב עדיין לא משוחרר ורבים עדיין מעקמים את פניהם אך הדרך לשם איננה רחוקה. הצעדים שנעשו בשנים האחרונות הינם משמעותיים והעולם התקדם פלאים. למדינת ישראל ישנה עוד דרך ארוכה לעבור על מנת להדביק את הקצב של העולם ולעיתים נראה שהיא כלל לא מעוניינת בכך אך בסופו של דבר לא יהיה מנוס מלגליזציה גם כאן, קראו בהרחבה באתר רולינג סטונד!

השימוש בקנאביס 

אנשים רבים בעולם ובישראל משתמשים בקנאביס על בסיס יומיומי. אם בעבר החומר היה נצרך אך גיל המשתמשים בו לא היה צעיר כיום ניתן לראות גם בני נוער מתחת לגיל 16 צורכים אותו. אין ספק כי לקנאביס יתרונות רבים וכאשר השימוש בו הינו נכון יש ביכולתו לעזור למשתמש גם בפן הפיזי וגם הפן הנפשי. אך על מנת שזה יקרה השימוש צריך להיות מבוקר ונערים ונערות בגילאים כל כך צעירים עדיין לא יודעים לעשות זאת.

לכן לעיתים דווקא השחרור מאפשר את הצבת הגבולות הטובה והנכונה ביותר. אין ספק כי איסור השימוש בסמים קלים לא יחזיק מעמד עוד שנים רבות. נרשמת דחיפה חזקה ללגליזציה בישראל ובמקומות נוספים ורבים בעולם. לאזרחים יש כוח רב אשר ביכולתו להשפיע בסופו של דבר על מקבלי ההחלטות ולכן נראה כי המגמה הינה חיובית.

בסופו של יום, למרות החשש הגדול לשחרר את הרסן יתכן ודווקא מכאן תגיע הגאולה. מתן חופש בתוך גבולות הוא בדיוק מה שהעולם הזה צריך בכלל ובנושא הקנאביס בפרט. על ידי מכירה מבוקרת, מתן האפשרות לא להסתתר יותר ושחרור מהמרדף התמידי אחרי מה שאסור יתכן ויהיה זה דווקא הקנאביס שיציל את העולם.

> קראו מידע מקצועי נוסף על וופורייזר סטורז אנד ביקל!