דרך נהדרת ומומלצת כדי לצאת מעט מהשגרה היא באמצעות הפעלות odt איכותיות ומעצימות. הפעלות מסוג זה נערכות בשטח פתוח, ומכאן השם שלהן – Out Door Training. הסיבה לכך שההפעלות נערכות בחוץ היא לצורך חוויה והתנסות של הפעילויות בשטח פתוח בחוץ, בשונה ממקומות סגורים בהם רגילים להעביר את רוב היום בין אם מדובר על מקום עבודה, בתי ספר, מתנ"סים או אפילו בבית.

כדי שתוכלו לערוך סדנאות OTD מוצלחות שיותירו את כולם עם טעם של עוד, יש לבחור חברה מקצועית בתחום המציעה ליווי של רכזים חינוכיים שיתרמו להקניית הערכים הבינאישיים בין כולם.

סדנאות odt לנוער

בני הנוער של היום לרוב עסוקים ביצירת תקשורת אחד עם השני באמצעים דיגיטליים, ולכן יוצא שרוב שעות היום הם מבלים מול המסך. משום כך סדנאות OTD הן דרך מצוינת להעביר להם מגוון רחב של פעילויות חברתיות מהנות, שיש בהן גם ערכים חברתיים ואישיים כמו שיתופי פעולה, עבודה וחשיבה קבוצתית יצירת שיח משותף פנים מול פנים ועוד.

סדנת odt לעסקים

גם לחברות וארגונים שונים פעילויות odt מתאימות במיוחד ראו בלינק, וזאת לצורך העצמתם של עובדי החברה הן ברמה האישית והן ברמה החברתית. שיתוף הפעולה בין עובדי החברה הוא דבר הכרחי בכל עסק לצורך התנהלות מקצועית וחברתית טובה, ובעזרת סדנאות OTD לעסקים ניתן יהיה להעניק לעובדים חוויה מיוחדת ומהנה שתוציא אותם משגרת העבודה היומיומית, אך גם תחדיר בהם מוטיבציה.

סדנאות מעצימות למנהלים

סדנאות ODT מיועדות גם למנהלים ובעלי תפקידים ניהוליים, זאת כדי שיוכלו ללמוד ולהבין את חשיבות תפקידם ויידעו כיצד להתנהל נכון מול עובדים הכפופים להם. באמצעות סדנאות אלו הם יחוו את דרך הניהול הנכונה ע"י מגוון משחקים ומשימות מאתגרות.