אם אנחנו רוצים לגדל צמחים בבית או בעסק, בצורה יפה ונכונה, אזי שאנחנו צריכים לספק להם את תנאי הגידול המתאימים. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו, מתמודדים עם צמחים שאינם גדלים כמו שצריך ולא נבין מדוע. 

בין היתר, אנחנו צריכים לספק להם את מנת אור הנדרשת עבורם, כמויות המים שהם צריכים, אך אנחנו צריכים גם לספק להם את המיכל הרלוונטי בו נוכל לגדל אותם. דוגמא טובה לכך הוא טרריום. מדובר על מיכל זכוכית אטום היטב, אשר ניתן להכניס לתוכו אדמה וצמחים. חשוב לציין, מדובר על מיכל שמזכיר במראה שלו אקווריום, עם הבדל אחד, הוא יכול להיות פתוח כלפי מעלה, אך הוא יכול להיות גם סגור. 

הצמחים שנגדל בתוך הטרריום, יגדלו בו הן כיופי וקישוט, אך אנחנו יכולים גם למצוא צמחים שנוכל לעשות בהם שימוש כזה או אחר. הזכוכית ממנה עשוי המיכל, אמורה לאפשר לחום ולאור לחדור פנימה, ולספק לצמחים את מה שהם צריכים, בין אם זה מבחינת חום, לחות, אנרגיה וכל שאר המאפיינים שהצמחים צריכים. 

כיצד בוחרים טרריום בצורה נכונה

בשביל לרכוש טרריום בצורה חכמה, צריך לדעת בדיוק מה המאפיינים שלו וכן מה המאפיינים של הצמחים שאנחנו רוצים לגדל בו. בצורה כזו נספק להם פתרון נוח ויעיל וכך נוכל לתחזק כפי שאנחנו רוצים. 

לפני סיום נדגיש, אם אנחנו בוחרים טרריום כזה או אחר, אזי שאנחנו צריכים להתייחס גם לגודל שלו, בין אם זה בשביל שנוכל להכניס לתוכו את כמות הצמחים הרלוונטית וכן בשביל שנוכל להעמיד אותו במקום מתאים. באופן טבעי, נרצה שהמתקן יעמוד במקום שכולם יוכלו לראות אותו וליהנות מהצמחים אשר גדלים בתוכו, בין אם זה בבית או בעסק. 

כדאי להכיר: חנות חיות בפתח תקווה ANIMALSHOP