כשאתם מתכננים אירוע קייטרינג, ישנם גורמים רבים שקובעים אם האירוע שלכם יצליח או שזה יהיה ערב של אותו אוכל ומשקאות ישנים ומשעממים. להלן, כמה טיפים לתכנון אירוע קייטרינג מוצלח.

קייטרינג לאירועים עסקיים  – הסוד לאירוע מוצלח 

לאחר שתכננתם את האירוע שלכם על ידי בחירת הקייטרינג, הזמנת האורחים ובחירת מקום, עכשיו מגיע החלק המסובך – תכנון האוכל והמשקאות לאירוע המסעדה הזה. 

בין אם אתם מתכננים אירוע לראשונה ומנהלים אירועים בהרכבת אירועי תפריט מקייטרינג מסוים כמו בלינק זה למשל, חשוב לקחת בחשבון את כל הצעדים כדי להבטיח שירות, אוכל ומשקאות מעולים. רשימת הבדיקות הבאות, יכולה לעזור לכם להבטיח אירוע ארגוני או חברתי מוצלח.  

לפני הזמנת קייטרינג, בדקו מי ברשימת האורחים שלכם 

רשימת האורחים לאירוע, יכולה לנוע בין התכנסות קטנה של חברים ועד התכנסות גדולה של אנשי עסקים מקצועיים. 

הידיעה איזה סוג אירוע ומי מגיע אליו, הוא הצעד הראשון לאירוע קייטרינג מצליח. מה האיפור של האורחים שהוזמנו לאירוע? אנשי עסקים רבים משתתפים בכנסים רבים ואירועים חברתיים לאורך כל השנה ונמאס להם לאכול את אותו אוכל בינוני ישן.

איך לבחור קייטרינג מוצלח? 

על מנת שהאירוע המיוחד והססגוני שלכם יתבלט, קחו בחשבון את הדברים הבאים כשאתם מחפשים קייטרינג לאירועים עסקיים ומתכננים את התפריט:

ככל שתדעו יותר על האורחים שלכם, כך תוכלו להתאים את סוג ואופן המנות אליהם. זה פשוט מאוד ולא מסובך והאירוע שלכם יצא מושלם.

> בדקו גם מגשי אירוח בתל אביב