יש לא מעט אנשים בישראל שמקפידים להחליף את הרכב שלהם כל שלוש שנים, והסיבה העיקרית לכך היא לשמור על ערך הרכב. יחד עם זאת, יש גם אנשים שלא בוחרים בשיטה הזאת אלא משתמשים באותה רכב עד הרגע שבו כבר אי אפשר להעביר אותו טסט או שהוא מושבת. זה נשמע לכם מוכר כי זו גם הבחירה שלכם? זה כבר כמה חודשים שהרכב תופס חניה ומעלה אבק על יד הבית?

אם כך, אין ספק שהגיע הזמן שתעשו משהו בנידון, והבחירה הנכונה תהיה למכור את הרכב הישן לעסק אשר קונה רכבים לפירוק בנתניה.

כך תחליטו אל מי באמת כדאי לכם לפנות

בין אם אתם רוצים למכור את הרכב הישן שלכם בנתניה ובין אם הרכב נמצא בכל מקום אחר בארץ, כדאי שתדעו שיש היום מספר מומחים שקונים רכבים שמיועדים לפירוק. אתם לא צריכים לחשוש, כי גם מי שקונה מכם את הרכב מרוויח מהעסקה, שכן הוא מקבל את כל חלקי החילוף של הרכב ומוכר אותם במחירים לא רעים בכלל. מה שכן, כדאי יהיה לבדוק איפה אתם מבצעים את העסקה הזאת, וחשוב מאוד להקפיד על כך שתקבלו חשבוניות על העניין.

במילים אחרות, אתם לא רוצים להיות מעורבים בעסקת רכב שאינה חוקית ולכן חשוב להיות עם היד על הדופק בנושא הזה.

כמה כסף תקבלו?

זו שאלה שתמיד מטרידה את כל מי שרוצה למכור את הרכב הישן והמושבת שלו, אך האמת היא, שאין על כך תשובה אחת נכונה. זה תלוי בשאלות כמו: מאיזה סוג הרכב שלכם? באיזה שנה הוא יוצר? למה בעצם הוא מושבת? האם הוא עבר תאונה קשה? מה שכן בטוח, זה שתמיד מכירת הרכב הישן תהיה כדאית יותר מאשר סתם לתפוס מקום חניה שיכול היה לשמש רכבים פעילים.

> קראו גם על פירוק רכבים ברמת גן!