מי לא מכיר את אוהד מושקוביץ? הזמר בעל הקול האינסופי שמצליח לטפס לסולמות שרובנו לא יודעים בכלל שהם קיימים. אז מיהו אוהד מושקוביץ? היכן הוא גדל? מתי הוא התחיל להתעסק במוזיקה? איזה סוג מוזיקה הוא עושה? במילים אחרות – כל מה שרציתם לדעת על המוזיקה של אוהד מושקוביץ.

אוהד מושקוביץ – כך זה התחיל

אוהד נולד בבלגיה בספטמבר של שנת 1974 וחי בה את שנות הילדות והנערות. כבר מגיל צעיר הוא החל לעסוק במוזיקה; בתחילה כתחביב ואחר כך באופן מקצועי יותר. הוא היה מלווה את גדולי הזמר שבאו להופיע בעיר מגוריו ושדרג את הופעותיהם בקולו הנדיר. לאחר סיום שירותו הצבאי בצה"ל הוא השתקע בישראל, נישא בארץ והתחיל לפתח את הקריירה המוזיקלית שלו.

בתחילת דרכו כזמר, הוא הופיע בחתונות יחד עם הלהקה של אריה ברונר, ולאור ההצלחה המסחררת לקח אותו המפיק דוד פדידה תחת חסותו והפיק לו אלבום בשיתוף עם המלחין יוסי גרין. האלבום שמכונה בשם 'וארשתיך', הצליח מאוד ברחוב החרדי ובשנת 2005 הוא נבחר כזמר השנה של המוזיקה החסידית בטקס 'אנשי השנה'.

למידע אודות הרב קנייבסקי הקליקו על הלינק >>

אוהד מושקוביץ יוצר מוזיקה

בשנים הבאות התקדם אוהד מושקוביץ עוד ועוד בתחום המוזיקה והוציא עוד אלבום בשם 'OH 2', וכן אלבום להיטים בשם 'המוזיקה שלי' המכיל מבחר להיטים ישנים וכן מספר שירים חדשים.  בחלוף השנים הוציא מושקוביץ עוד מספר אלבומים שרובם ככולם הפכו לאהובים מאוד בציבור.

בנוסף, השתתף אוהד במופעי זמר גדולים בארץ ובחו"ל כמו 'האסק 20' ו'האסק 21' וב'קונצרט אוהל', ושר כזמר אורח באלבום 'התו השמיני' של יוסי גרין. וכן השתתף במחזמרים לילדים בשנים שבין 2010 עד 2013.

בין הלהיטים הבולטים אפשר למצוא את 'וארשתיך', 'חביבין ישראל', 'למלך' ו'מדוע'.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://hm-news.co.il/