ערסלים למרפסת יסייעו לכם להפוך את המרפסת שלכם למקום הרבה יותר רגוע ושליו, למקום אליו תוכלו לסגת בכל פעם שתרצו למצוא מפלט מהלחצים והעומסים של העולם (או של הבית). על מנת שתוכלו ליצור מהמרפסת שלכם מרחב של שלווה ורוגע בעזרת ערסל, חשוב שתדעו איך לבחור את הערסל הנכון שיוכל לתת לכם את הערך הרב ביותר בתמורה להשקעה שלכם.

במאמר זה אספנו עבורכם מספר טיפים חשובים שיעזור לכם לבחור ערסל שידרג את המרפסת שלכם ויהפוך אותה למקום המפלט האהוב עליכם.

אז למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים ערסל למרפסת?

ערסל ליחיד או ערסל זוגי?

ערסל אמור להיות עבורכם המרחב שבו אתם יכולים פשוט להירגע ולהרפות. לכן, כאשר אתם ניגשים למלאכת הבחירה של ערסלים למרפסת, חשוב שתחשבו היטב האם כדי לחוות רוגע אמיתי אתם צריכים להיות לגמרי לבדכם, ולבחור בערסל ליחיד, או שאולי אתם רוצים להירגע בחברת האנשים הקרובים אליכם, ולבחור בערסל זוגי? אם אתם מתקשים לבחור, אתם יכולים ללכת על דרך האמצע: לקנות שני ערסלים ליחידים.

ערסל שמתאים למזג האוויר

במדינת ישראל התברכנו במזג אוויר חמים למדי, בלשון המעטה, ככה שקרוב לוודאי שתרצו לבחור בערסל אשר עשוי מחומרי גלם נושמים, שיאפשרו לכם להירגע בנינוחות מבלי להשיל כמה קילוגרמים מרוב זיעה, לשם כך מומלץ שתבחרו ערסל מכותנה או פוליאסטר.

ערסל לישיבה או שכיבה?

כאשר רוב האנשים חושבים על ערסל, הם ישר חושבים על ערסלים המיועדים לשכיבה, אולם בשנים האחרונות נפתחה גם האפשרות של ערסלים המיועדים לתנוחת ישיבה. פתרון זה מיועד עבור אנשים שרוצים לנוח, אבל לא בצורה שעלולה לגרום להם לשקוע בשינה. לדוגמא, כאשר אתם רוצים לשבת במרפסת עם כוס תה וספר טוב.

> קראו עוד על מגוון מוצרים לבית ולגינה!