תיקים לעגלה – תיקים בעיצוב אורבני מלא בסטייל

תיקים לעגלה

אחד מרגעי אושר הזכורים לכל הורה הוא ההליכה עם התינוק או עם התינוקת בעגלה בחודשים שלאחר הלידה. 

תיקים לעגלה

קיימים סוגים רבים של תיקים לעגלה כמו שיש מבחר תיקי גן לילדים, אך כאשר קונים תיק מסוג זה כדאי להקפיד על כמה נושאים חשובים הן לתינוק והן להורה.

הנראות שלו היא הדבר הראשון שרואים בכל תיק ולכן המגמה היא לחפש תיק לעגלה בסגנון אורבני אשר יהיה נוח מאד לחבר לעגלה. המראה של התיק מתמזג באופן מושלם לעגלה ויוצר שלמות עיצובית.

התיק מתאים לתלייה על העגלה במיקום ובגובה הנוח ביותר והוא גם מתאים לנשיאה בידיים כאשר הולכים ממקום למקום ולכן תיקים לעגלה יוצרים שילוב של שתי האופציות הללו.

מעבר לכך חשוב מאד הנראות והמבנה החיצוני של התיק. אפשר לרכוש תיקים אורבניים בשלל צבעים חלקים מבדים בטיב עולה, או לחלופין מבדים עם דוגמאות וטקסטורות שובבות המתאימות לילדים קטנים.

תיקים מעוצבים המתאימים לכל תינוק 

התינוק רואה את התיק בכל יום, פעם על העגלה, פעם על שידת ההחתלה ובטיולים היומיים ולכן הוא די נקשר לתיק. הוא נהנה לראות את האיורים, הציורים המעניינים או ההדפסים המסקרנים אשר נראים עליו.

ההיצע הנרחב של הדגמים באתר טוש תיקים לילדים בעברית מאפשר לבחור בכל פעם הדפסים אחרים כדי ליצוק קו עיצובי מרתק וסטייל שתמיד יהיה אהוב בכל קו עיצובי שייבחר עבור כל תינוק.

תיקים פונקציונליים לעגלה 

מעבר לנושא העיצובי, נוח מאד להשתמש בתיק שבנוי באופן פונקציונלי ויש בו תאים בגדלים שונים הן בחלק הפנימי והן בחלק החיצוני וכך לכל סוג של מיוד יש תאים משלו ואין צורך להוציא את כל הפריטים כדי להגיע לחיתולים, לבגדים, גרביים או לצעצועים הממוקמים בתחתית התיק לעגלה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד נושאים באותו תחום

יוגה

יוגה – אימון עם הרבה יתרונות

הניסיון שלנו הניע אותנו להתעמק במחקרים המדעיים שאספנו בהודו וכמו כן במערב כדי לזהות ולהסביר כמה יתרונות של יוגה וכיצד היא עוזרת כ"כ למתנסים בה:

קרא עוד »