מתכננים לערוך מסיבת יום הולדת מושקעת וחגיגית עם המון מוזמנים? כדאי שתשקלו להוסיף לאירוע המתוכנן אטרקציה מדליקה במיוחד של בר אקטיבי. בר אקטיבי לאירועים הוא אחד מהאטרקציות הפופולריות והמוצלחות ביותר שיש לאירועים פרטיים, עסקיים, חברתיים וכל מסיבה אחרת בה צריך שיהיה אלכוהול איכותי – והרבה ממנו.

מה המשמעות של בר אקטיבי?

תוהים למה קוראים לבר אקטיבי בשם הזה ולא מסתפקים בשם השגרתי של שירותי בר? הסיבה לכך היא שבר אקטיבי היא באמת אקטיבי, זאת אומרת עמדת הבר עצמה היא אקטיבית וניתנת לפירוק, הרכבה וההזה במהלך האירוע בהתאם לאופי ולאווירה. בנוסף לכך, המונח אקטיבי מתייחס גם לצוות הבר המאייש את העמדה, שאלו הם ברמנים וברמניות מקצועיים ומנוסים שמוסיפים הרבה איכות וסטייל לשירותי הבר המוצעים לאורחים.

למה צריך בכלל בר אקטיבי לאירועים?

כל אירוע מתנהל בדרך ובקצב שלו, בין אם מדובר על חתונה שמתחילה עם אזור לקבלת פנים, אזור בו כוחם יושבים לאכול וכן כמובן אזור בו כל האורחים רוקדים ומשתוללים. בכל אחד מהמיקומים הללו צריך שתהיה עמדת בר אלכוהול נגישה עבור האורחים, ולשם כך בדיוק נועדו שירותי בר אקטיבי לאירועים.

ניתן להזיז ולשנע את מיקום עמדת הבר וכן כל משקאות האלכוהול בצורה נוחה ופשוטה, כך שהם יוצבו תמיד בסמוך למקום ההתקהלות של האורחים, ויחסכו את הצורך המיותר בחיפוש עמדת הבר כדי ליהנות ממשקה טוב במהלך האירוע. בנוסף לכך, עמדת בר אלכוהול תמיד מושכת אליה אנשים כך שהמיקום שלה במרכז האירוע תמיד יהיה רלוונטי וישדרג את האווירה.

כיצד לבחור חברה המתמחה בשירותי בר אקטיבי?

לפני שפונים לחברה מקצועית בתחום הבר האקטיבי, מומלץ לברר מראש אילו משקאות כלולים בעלות שירותי הבר והאם קיימת אפשרות לשדרג את המשקאות הבסיסיים.