יש רגעים בחיים שבהם רוצים להתפנק, אבל מלון לסוף שבוע ארוך לא ממש בא בחשבון. כשאת או אתה צריכים את הזמן שלכם בשניים, לרומנטיות לוהטת בזמנכם הפנוי, אתם צריכים אופציה שמתאימה בדיוק לשם כך. חיפאים או תושבי האזור: לרגעים ביחד, בזמן הנכון ובקצב שלכם, תכירו את האופציה שיושבת עליכם בול, ממש פצצה, צימרים לפי שעה. ואם יש ספק איפה, זה ממש כאן, קרוב וכל כך נכון – בחיפה. 

בואו בכל שעה שעושה לכם טוב 

אתה רוצה לחגוג עם הבחורה שלך, את רוצה לבלות עם האיש שלך. אתם לא רוצים שמישהו יפריע לכם. אתם לא רוצים שירכלו עליכם. אתם ממש לא צריכים את האווירה הרועשת, ההומה והלא מתאימה, שמקובל לפגוש בחלק מבתי המלון. אתם יכולים להרגיש חופשי להגיע בכל שעה שעושה לכם טוב, כל שעה שבה אתם מרגישים בנוח. בחדרים לפי שעה שבחיפה, מצפה לכם, לשניכם, פרטיות מלאה. לשעה או שעתיים בבוקר רגיל, שפתאום הופך למיוחד. שעה או שעתיים בהחלטה של רגע, הפתעה בצהרים. אפשר להגיע בערב או בלילה, לפני או אחרי שיוצאים למסעדה, לסרט, אחרי בילוי רומנטי בחוף, בשקיעה. אתם בוחרים את השעה, אתם בוחרים את הזמן. 

שניכם יחד, שוכחים את העולם 

האופציה של חדרים בחיפה, כמו צימרים לפי שעה ברמת גן למשל, זו אפשרות פצצתית כל כך מפני שתמצאו שם יופי של אווירה. אווירה של צימר, אירוח כפרי או מלון נאה, בזמן הזוגי שהקצבתם לעצמכם. בזמן האיכות שהוא רק שלכם, יחד, תבלו בחדרים המפנקים שבהם אתם יכולים לשכוח את כל העולם. ערב רומנטי או בוקר מפנק, בילוי אחר צהרים מפנק או מפגש של לילה, במקום נגיש, פרטי, עם כל התנאים לכיף זוגי ביחד.