כל אחד ואחת רוצים להתחפש בסטייל בחג פורים. יש את מי שמתכנן את התחפושת חודשים לפני החג ויש את מי שמאלתר ברגע האחרון. אבל כולנו רוצים להיות מקוריים ולהוציא את החלקים הטובים שלנו בחג השמח הזה. 

אם אתם רוצים להתחפש בסטייל בפורים, תוכלו לשלב עדשות מגע צבעוניות שיתאימו לתחפושות סקסיות, מצחיקות, מוזרות, יוצאות דופן ומקוריות. אז כיצד משלבים בין עדשות בתחפושות? הנה כמה טיפים: 

התאמה לקונספט ולרעיון

התאימו עדשות צבעוניות לתחפושת מסוגים שונים כמו למשל עדשות ספרילה לתחפושת של ליצן משוגע או של הכובען המוטרף. לתחפושת של דמות מהסרטים כמו מרלין מונרו אפשר לבחור עדשות מגע כחולות, ועבור תחפושת אלזה אפשר לבחור עדשות ירוקות. התאימו את הצבע לדמות שאתם בוחרים. בין היתר חשוב שהעדשות יתאימו לקונספט ולרעיון, כמו למשל עדשות לפורים מנומרות לתחפושת של נמר או עדשות ספירלה. 

שילוב צבעים

אם אתם מחליטים ללכת על תחפושת מלאה צבעים: תוכלו לשלב עדשות צבעוניות שמתאימות לצבעים כמו עדשות חומות לתחפושת של אינדיאנית או עדשות ירוקות לתחפושת של גיבורת על. חשוב לבצע התאמה נכונה של צבעים לקבלת מראה יוצא דופן וצבעוני. 

אביזרים שיוסיפו המון

מלבד עדשות מגע צבעוניות יש לא מעט אביזרים שיוסיפו המון לתחפושת שלכם. כדי להשלים רעיון של תחפושת תוכלו לבחור ריסים מלאכותיים או כאלה שמתחברים עם מגנט. יש פאות צבעוניות, צבעי פנים, מדבקות פנים וכולי. בחרו  אביזרים מחנות און ליין שיכולה לספק לכם מגוון רחב של אביזרים תוך זמן קצר וחג הפורים הזה יהיה מבין החגים הכיפיים ביותר שחוויתם. אז זה הזמן לתכנן ולגבש את התחפושת שלכם.