עגילים הם אמצעי קישוט מאוד נהדר. למעשה, עגילים הם תכשיט שקיים כבר מאות של שנים, עם אנשים ממעמד גבוה שהיו מורגלים לענוד אותם. נכון להיום העלות של עגילים היא הרבה יותר נמוכה, ורק צריכים לדעת מה חשוב לבחור מלבד העיצוב עצמו, כדי לענוד בנוחיות אותם, ראו באתר זה.

לא יכולים לענוד כסף או גולדפילד

אולי זה יכול להישמע תמוה או לא מובן, אבל בהחלט ישנם אנשים אשר הניסיון שלהם עם ענידה של עגילים אשר עשויי מחומר כמו גולדפילד שהוא עירוב של מתכות זול או כסף שיכול להיות מעורב או טהור הסתיים במצב של אינפקציה לא נעימה. הרבה אנשים הולכים אל חנות של תכשיטים ופשוט בוחרים תכשיט לפי העיצוב והמחיר הנוח שלו, אבל חלקם אינו מבין כי החומר שממנו עשוי העגיל יכול להוביל אל תגובה לא נעימה של המקום שבו נמצא החור. עבור אנשים כאלה עדיף ומומלץ לבחור עגילים היפו אלרגניים שנועדו למנוע את המצב הזה, ולהעניק את האפשרות של ענידת עגילים יפים מבלי הסבל שלאחר מכן בוא יבוא.

פתרון מעולה לנוחיות גדולה

רק אדם שיודע כי עגילי כסף או מתכת אחרת לא תביא לו לתגובה נעימה באזור החור יודע עד כמה זה מאכזב ללכת אל חנות תכשיטים ושם לראות פעם אחר פעם תכשיטים יפים שפשוט אי אפשר לרכוש. למרבה המזל התופעה הזו של רגישות למתכות נעשתה הרבה יותר בולטת, וכעת ישנן חנויות תכשיטים רבות שמציעות בין היתר גם מגשים שבהם ישנם תכשיטים אשר עשויים ממתכות היפו אלרגניים, בייחוד עגילים שנמצאים בחור שחודר אל החור. המבחר של העגילים הללו רק הולך וגדל עם הזמן, וכך כל אדם חופשי להתקשט עם עגיל שממנו הוא רק ייהנה ולא יצטרך לגלות כי נוצר זיהום בשל רגישות לחומר שממנו אותו עגיל הורכב.

> למגוון איכותי של עגילים מכל הסוגים בקרו באתר https://www.lory.co.il/!