מחפשים אטרקציה מיוחדת, שתהפוך את בר המצווה לעוד יותר בלתי נשכחת? הכירו את הטרנד החדש, שעד כה היה מקובל בהופעות גדולות ובאירועים סטייל לאס ווגאס. הזמנת אמן חושים לבר מצווה, אטרקציה מיוחדת, שתלהיב את כולם. 

החוש השישי, האם אמן חושים הוא מכשף?

לא מזמינים אטרקציה לבר מצווה, מבלי להבין תחילה על מה מדובר, מה הקטע, כמו שאומרים. אז קודם כל, אמן חושים לבר מצווה יכול לשלהב עם קסמים, אבל קסמים של זריזות ידיים הם לא העיקר פה. העיקר הוא להציג קטעים מלהיבים, שנראים ממש מכושפים. לדוגמא, אמן החושים ינחש על מה אתם חושבים. אמן החושים יפתיע את הקהל עם טריקים מנטליים שנראים בלתי אפשריים. 

למרות שהמופע נראה מכושף וממש כמו הופעה שמתבססת על החוש השישי, יש מאחור הרבה עבודה קשה. אמן חושים, מנטליסט, מחדד את היכולת הפסיכולוגית למקסימום. זהו קוסם ששדרג את יכולת זריזות הידיים עם יכולת של זריזות המחשבה. באמצעות טריקים הוא מסוגל לשתול מחשבות ורעיונות בראשם של הצופים. ועל ידי ראייה חדה הוא מגלה מתי מי שלפניו מנסה לשקר, לתחמן או להוליך שולל. כל זאת נבנה מול העיניים להופעה מדהימה שבה, כל רגע מפתיע יותר מקודמו. כל רגע מלהיב יותר מזה שלפניו. 

אמני חושים ברמה עולמית 

בישראל פועלים כיום כמה מאומני החושים המובילים בעולם. ולכן, כאשר מחפשים אמן חושים לבר מצווה, אפשר להזמין את אחד מהטובים ביותר, שמופיע לא רק בטלוויזיה אלא גם באירועים יותר אינטימיים כמו אמן המבצע הופעות טלפתיה בזום. לבר מצווה משפחתית או לבר מצווה עם לא מעט מוזמנים, אמן החושים יסחרר לכם ולאורחים שלכם את כל החושים בהופעה מדהימה שאין שניה לה.