מי שנמצא או נמצאת במערכת יחסים ארוכה, יודע שחיי המין לאחר תקופה של זוגיות יכולים לדעוך ולהפוך למשעממים ואפילו לכאלה שאינם פעילים בכלל. כדי להחיות את חיי המין וכדי לשמור על עניין בזוגיות – חשוב לעשות את המאמץ לגרות ולפתות את בני הזוג גם אחרי עשרים שנות נישואים! אבל איך אפשר להפוך את חיי המין למעניינים? הנה מספר דרכים לשיפור הזוגיות: 

משחק מקדים

משחק מקדים הוא חלק בלתי נפרד מזוגיות טובה. זה נכון שהשכבתם את הילדים לישון רק לפני שעה, ואולי יש משחק כדורגל חשוב שחיכיתם לו כל השבוע: אבל השקעה בהלבשה תחתונה סקסית, בתכשירי חשק כמו טיפות חשק או ספריי השהייה, משחקי סאדו מאזו וכולי יכולים להחיות את המשיכה ולאפשר חיים מין טובים ותדירים יותר. 

שימוש באביזרים

שימוש באביזרי מין של סופרטויז חנות סקס למשל, מספק לגברים ונשים הנאה בעת יחסי מין. ויברטורים, דילדו, ביצים סיניות להחדרה, מוצרי סאדו מאזו, רצועות סטרפאון, אביזרי קשירה ועוד: כולם יכולים לעורר את החשק המיני ולהוביל את הגבר או האישה אל אורגזמות מופלאות. שימוש באביזרי מין בקשר זוגי יחייה את מערכת היחסים ויספק עונג וצפייה לסאשן המיני הבא. 

הקשבה אחד לשנייה

הקשיבו אחד לשנייה, ושימו לב מה הרצונות של בני או בנות הזוג. נסו להבין מה גורם להם להנאה. בדקו מה חסר להם ביחסי המין ומה יכול לספק להם עונג מושלם. לעיתים שיחות טובות על חיי המין יכולות להוביל לתגליות שונות שיולידו שיפור ניכר ביחסי המין. חפשו יחד אביזרי מין באינטרנט והזמינו מוצרים שמתאימים לשניכם וכאלה שיענגו אתכם בעת יחסי מין ובילוי סקסי משותף. 

בדקו בובת מין באתר סופרטויז