רוב הציבור מעוניין בגוף מושלם ומחוטב ולכן רבים מהם מגיעים לחדרי הכושר כמה פעמים בשבוע כדי ליהנות מפעילות ספורטיבית, שמוציאה מהם אנרגיה רבה ויוצרת את הנראות המושלמת של הגוף. 

בנוסף לכך, משתדלים לשמור על אורח חיים בריא תוך שמירה על תזונה מאוזנת ונכונה כדי להשלים את המעטפת. עם כל זאת, לא תמיד מצליחים המתאמנים להגיע לגוף מחוטב כפי שהם ציפו ולכן הם מעוניינים לבצע פעולות שונות, שיסייעו בידם להגיע למטרה, קראו עוד באתר של רונן גלזינגר.

המסה ושאיבה של שומן

אחת הפעולות המתקדמות ביותר היא המסה ושאיבה של שומן באמצעות מכשור חדשני. הפעולות מתבצעות תוך שימוש בגלי רדיו אשר מסוגלים בתדרים מסוימים להמיס את השומן, הוא מצטבר במכל ייעודי וכך מסת השומן בגוף מצטמצמת באופן משמעותי.

במהלך הטיפול, המנתח מבצע כמה חתכים זעירים בנקודות שונות ודרכן מתבצעות הפעולות הנדרשות למיצוק העור. כיוון שמדובר בחתכים מאד קטנים, הם נרפאים תוך פרק זמן קצר יחסית והם אינם מותירים צלקות במיקומים הללו.

המסה ושאיבה של שומן היא השיטה המתקדמת והנפוצה ביותר היום שמתאימה לאנשים אשר מקפידים לבצע את כל הפעולות הנכונות ומשקל הגוף שלהם תקין אך אף על פי כן, אינם משיגים את הגוף החטוב ולכן הם זקוקים להשלמה אשר פותרת עבורם את הבעיה שמפריעה להם בנראות האישית.

התנהלות לאחר פעולות השאיבה 

כדי להגיע לתוצאה הרצויה כמו בלינק, יש הנחיות מדויקות כמה שעות ללבוש את המחטב לאורך שעות היממה וזאת כדי לקבע את המראה החדש וליצור חיטוב קבוע.

כדי לשמר את המצב שהושג, יש להמשיך ולשמור על אורח חיים בריא, תזונה מאוזנת ולאחר תקופת מה אפשר לחזור ולהתאמן בחדר הכושר באופן הדרגתי וללא מאמץ חד.