5 מסעדות הכי טובות ברעננה

מסעדות הכי טובות ברעננה

אם במאמר שעבר דיברנו על המסעדות הטובות ביותר בפתח תקווה, הגיע הזמן של השכנה הקרובה, רעננה. קבלו את 5 המסעדות הטובות ביותר בעיר רעננה שבהם תוכלו לטעום מהמשובחים שבמנות המסעדה.

5 מסעדות הכי טובות ברעננה

  1. נרקיסי

נרקיסי היא מסעדת יוקרה שנמצאת בעיר רעננה. לא רבים מכירים אותה כיוון שהיא מסעדת בוטיק משפחתית מיוחדת שנמצאת הרחק מאור הזרקורים. מסעדה זו, נחשבת לאחת הטובות בעיר והיא מאכלסת בתוכה אנשים מכל המעמדים.

  1. דג השרון

דג השרון הינה מסעדת דגים איכותית ומובחרת שרבים הכירו במהלך השנים בעיר רעננה. מסעדה זו נחשבת לאחת מהמוצלחות ביותר ברעננה והיא מביאה אליה אנשים ואורחים מכל רחבי הארץ. כי אם כבר לאכול דג כמו שצריך, אז לעשות את זה בדג השרון.

  1. גוליבר

גוליבר הרעננית, היא מהמובחרות שבמסעדות בעיר. היא אמנם מסעדה חדשה יחסית אך היא נחשבת לאחת המסעדות המבטיחות בעיר ורבים נוהרים אליה מכל האזור – גם כאלה שבכלל גרים בערים רחוקות יותר מרעננה.

  1. על האש

השם אולי נשמע מעט גנרי ולא הרי מקורי אך דווקא נתון זה, מראה כמה מסעדת על האש היא מסעדה איכותית במיוחד. לא סתם באים אליה מכל האזור לאכול בה ולקיים בה אירועים שונים לכמות אנשים גדולה.

  1. שייקספיר

אין לנו באמת מושג מאיפה המסעדה הרעננית הזו הביאה את השם המעולה הזה, אבל מה שבאמת חשוב, הוא שיש למסעדת שייקספיר את הפוטנציאל להצליח ברמות הגבוהות ביותר בתחום המסעדנות בעיר.

היא נחשבת למסעדת בוטיק חיננית אבל מי שבאמת מכיר אותה, מבין כמה איכות יש במנות שמוגשות בה וכמה מקצוענות יש לעובדים ולמלצרים במקום המדהים והמעולה הזה.

 

קראו גם על: עיריית רעננה

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד נושאים באותו תחום

מדיטציה

סוגי מדיטציות

כאשר החיים, משימות היומיום והמחשבות מציפים אותנו וגודשים את המוח, אנחנו מרגישים חסרי אויר, כאבים בכל הגוף, שרירים תפוסים ובעיקר הראש מתפוצץ. קחו רגע לעצמכם,

קרא עוד »