3 פרמטרים עיקריים לפיהם נקבעת עלות שיש

שיש למטבח

השיש מהווה חלק בסיסי ומרכזי מאוד בכל מטבח באשר הוא. אם אתם מעצבים את המטבח שלכם או משפצים אותו, אתם בוודאי יודעים שאחד הדברים החשובים במטבח שלכם הוא השיש. כיום ניתן למצוא מגוון סוגים שונים של שיש למטבח. אם אתם תוהים כמה יעלה השיש למטבח שלכם, חשוב שתדעו שישנם כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על עלות שיש למטבח וחשוב מאוד שתבחנו את הפרמטרים השונים טרם אתם בוחרים שיש.

כמה יעלה לכם שיש למטבח?

אם אתם תוהים כמה יעלה לכם שיש למטבח, חשוב מאוד שתדעו כאמור שישנם כמה פרמטרים שמשפיעים על מחיר השיש:

ראשית כל, סוג השיש. כיום ניתן למצוא סוגים רבים של שיש למטבח. שיש אבן קיסר, שיש גרניט אשר מגיע מבטן האדמה ועובר עיבוד וליטוש. מדובר על חומר טבעי ועל כן העלות שלו תהיה גבוהה יותר.

בנוסף הוא קשיח, עמיד וחזק וקל לתחזוקה. שיש נאוליט אשר כולל חומרים טבעיים כגון: גרניט ופורצלן, קוריאן שהוא חומר סינטטי, שיש חברון שמיוצר בשומרון, שיש סינטון שהוא שיש סינטטי ועוד. מדובר על אחד מהפרמטרים המרכזיים המשפיעים על מחיר השיש, כאשר מדובר בחומר דקורטיבי ואיכותי יותר כך מחיר השיש יהיה יקר יותר.

רמת הספיגה של השיש גם היא חשובה מאוד. ככל שהשיש הוא בעל רמת ספיגה איכותית וגבוהה יותר כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר.

רמת החוזק ורמת הגמישות של השיש גם היא משפיעה על מחיר השיש. כמובן שגם מידות השיש משפיעות על המחיר של השיש. יחד עם זאת, לא כדאי להתפשר על שיש פחות עמיד או יציב שכן, מדובר על משטח העבודה שבמטבח. וכן, יש להתאים באופן מדויק את מידות השיש לצרכים ולמטבח שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד נושאים באותו תחום

כיסוי לפלאפון בעיצוב אישי

כיסוי לפלאפון בעיצוב אישי

רוצים לשדרג את הכיסוי לפלאפון שלכם ולהפוך אותו לייחודי? ניתן להזמין כיסוי לפלאפון בעיצוב אישי עם חריטת לייזר. מדובר בהליך פשוט במיוחד – אתם בוחרים

קרא עוד »
כך תשמרו על הגיטרה שלכם

כך תשמרו על הגיטרה שלכם

נגינה בגיטרה היא תחביב פופולרי בישראל ובכל העולם, ויש גם רבים המתפרנסים ממנה בצורה מלאה או חלקית. לפני רכישת גיטרה באתר הזה עליכם לקחת בחשבון

קרא עוד »