איך לנגן עם גיטרה חשמלית בלי להפריע לשכנים

לנגן עם גיטרה חשמלית בלי להפריע לשכנים

אנשים רבים עושים חושבים כמה פעמים לפני שהם מנגנים בגיטרה החשמלית שלהם בתוך ביתם. מכיוון שזה מפריע לשכנים, ישנם דרכים שונות בהם תוכלו לנקוט כדי לא להפריע לשכנים שלכם בנגינה בגיטרה חשמלית.

איך לנגן עם גיטרה חשמלית בלי להפריע לשכנים

רבים הם חובבי גיטרות טיילור למשל אשר מחפשים דרכים שונות כיצד להתמודד עם ההפרעה הרבה שגורמת הנגינה בגיטרה החשמלית. אם גם אתם רוצים לנגן בגיטרה חשמלית בבית שלכם ולא להפריע לשכנים, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני.

ניתן לחבר את הגיטרה החשמלית למגבר ולאוזניות, וכך, לשלוט בעוצמת הווליום היוצא מהגיטרה החשמלית שלכם.

שהשכנים לא ישמעו את הגיטרה שלי

ניגון עם הגיטרה בשעת לילה מאוחרת, זה אחד הדברים שכל חובב גיטרה מחפש לעשות כאשר היום מתחיל להיגמר. 

רק מה לעשות כאשר יש לנו גיטרה חשמלית? היא הרי מרעישה רבות ומפריעה לשכנים. כיצד ניתן להימנע מהפרעה לשכנים. אוזניות וחיבור הגיטרה למגבר. זו התשובה הכללית יותר. ישנם עוד שיטות אך זכרו שאלו הם העיקריות.

כמה עולה גיטרה חשמלית?

גיטרה חשמלית יכולה לעלות 500 ₪ ולהגיע לסכומים ממש גבוהים. אפילו 40 אלף ₪ יכול להיות סכום לא דמיוני, בכל מה שקשור לגיטרות חשמליות. 

מעבר לכך, ישנם חברות שונות ומותגים שונים שיש לקחת אותם בחשבון לפני שקונים גיטרה, ראו בכתובת זו. מותגי העל של חברות הגיטרה משתנות אך יש לבחור את הדגם הטוב ביותר המתאים לכם לצלילי הגיטרה אותם אתם רוצים לעצמכם.

איזה גיטרה לבחור?

רגע לפני שאתם קונים גיטרה חשמלית, חפשו את החברה שממנה תרוויחו הכי הרבה. גם מבחינת צלילים וגם מבחינת מראה. זה יעזור לכם רבות בצורה שבה אתם תתמקצעו על הגיטרה שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד נושאים באותו תחום

לימודי גיטרה

לימודי גיטרה

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שמוכנים להשקיע בתחביב או בתחום עניין שמרתק אותם. אם בעבר היה נהוג לחשוב כי אחרי גיל מסוים יש צורך

קרא עוד »
יוגה

יוגה – אימון עם הרבה יתרונות

הניסיון שלנו הניע אותנו להתעמק במחקרים המדעיים שאספנו בהודו וכמו כן במערב כדי לזהות ולהסביר כמה יתרונות של יוגה וכיצד היא עוזרת כ"כ למתנסים בה:

קרא עוד »